Podatek od nieruchomości w 2016 roku. Sprawdź, co się zmieni

27 grudnia 2015, 06:11
Źródło:TotalMoney.pl

Ograniczenia kwotowe w rozkładaniu podatku na raty, wyższe podatki dla właścicieli lokali w budynkach wielolokalowych i ograniczenia preferencji podatkowych dla przedsiębiorców to zmiany, które wprowadza podpisana pod koniec lipca nowelizacja ustawy o podatku i opłatach lokalnych.

Reklama

Komentarze (10)

  • jano-podatnik(2015-12-27 21:51) Zgłoś naruszenie 204

    Cyt " Do tej pory korytarze i klatki schodowe w budynkach wielolokalowych z reguły nie były opodatkowane, na czym oczywiście tracił fiskus " co za kr.....tyn to pisał. Jak fiskus nie okrada obywateli to na tym traci ? To pewnie też traci na tym że nie opodatkował powietrza ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • GRAZYNA(2016-01-10 12:37) Zgłoś naruszenie 122

    Co jeszcze będzie opodatkowane?a miało być lepiej w 2016 roku, bzdura wszędzie szukają pieniędzy na to co obiecali, za wszystko zaplaca biedni ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • światłowodór(2015-12-27 16:41) Zgłoś naruszenie 92

    Ile czasu zajmie samo liczenie po nowemu? Czy bęcwał, który to uchwalał to policzył? A może mu to wisi i powiewa? Co roku coś innego! I zawsze na gorzej. Ten kraj to porażka.

    Odpowiedz
  • rzyt(2016-03-02 16:32) Zgłoś naruszenie 40

    Przedsiębiorca na swojej działce nie będzie mógł użytkować budynku np. sportowego z bilardem, dartem czy kapliczkę modlitewną. Ja oprócz tego, ze jestem przedsiębiorcą jestem także osobą fizyczną i powinienem mieć prawa takie jak wszyscy. Do budynków nie amortyzowanych i nie używanych powstawiam coś takiego co wymieniłem powyżej i sprawdzę w sądzie czy mam rację.

    Odpowiedz
  • innuita(2015-12-27 10:19) Zgłoś naruszenie 42

    coś chcą samorządom zabrać skoro teraz w tyłek wpychają nasze pieniądze

    Odpowiedz
  • matrix(2016-02-01 23:33) Zgłoś naruszenie 42

    Co za matoły wymyśliły ten POdatek "od klatek schodowych"? To może od poręczy jeszcze?

    Odpowiedz
  • POLAK(2016-01-29 09:28) Zgłoś naruszenie 22

    złodzieje tyle rze ci co RZĄDZILI W LIPCU 2015 , ciiekawe co nato nowe rzady!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Zdzisław(2015-12-27 11:48) Zgłoś naruszenie 25

    najlepsza inwestycja pieniedzy!! http://bankina6.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=546&idDistributor=25865

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz