Atak na imigrantów w Kolonii. To odwet za sylwestrowe napaści?

11 stycznia 2016, 10:07 | Aktualizacja: 11.01.2016, 10:08
Źródło:IAR

Imigranci w Niemczech zaczynają być celem ataków. W Kolonii na zachodzie Niemiec napastnicy napadli na grupę Pakistańczyków i Syryjczyków.

Reklama

Komentarze (8)

  • Martt(2016-01-11 12:00) Zgłoś naruszenie 400

    teraz bedzie wielkie larum i wyciagna hasla o rasizmie na wierzch. ale jak w Sylwestra setki ciapatch kradlo i gwalcilo to sprawe probowali ukryc pod dywanem. Pierdzieleni hipokryci. A to wszystko przez neolewakow z Merkel na czele. Tolerancja kulturowa, szacunek dialog, wspolistnienie jak najbardziej ale polityka multikulti to durnota ktorej teraz zbiera sie zniwo

    Odpowiedz
  • Zmierzch(2016-01-11 10:47) Zgłoś naruszenie 360

    SIE OBUDZILI.....

    Odpowiedz
  • kasia32(2016-01-11 13:19) Zgłoś naruszenie 365

    czas najwyższy zacząć zwalczać muslimów ich własną bronią, którą jest przemoc. dzięki Bogu za polskich kibiców. w nich cała nadzieja że to robactwo do Polski nie dotrze. Kibic polski jest dziś jak Sobieski - szanowany i niezbędny krajowi. nie sądzę by pajacyki w rurkach, lalusie i gogusie w białych kołnierzykach, byli w stanie uratować Polskę przed inwazją islamu.

    Odpowiedz
  • Hans(2016-01-11 11:34) Zgłoś naruszenie 231

    Manipujacja mediów, żeby rozmyć winnego. Nie ze mną te numery Bruner.

    Odpowiedz
  • masakra(2016-01-11 13:11) Zgłoś naruszenie 182

    Cholerna polityka europejska polegająca na przyjmowaniu wszystkich imigrantów bez żadnych ograniczeń skończy się tym, że władzę znowu przejmą jakieś faszystowskie oszołomy :-\

    Odpowiedz
  • jędza665(2016-01-11 16:43) Zgłoś naruszenie 130

    Wiadomości Gazeta pl zablokowała komentarze.Jako jedyna obdarza kontratakujących niemców chuliganami.Jak nazwano atakujących kobiety w sylwestra imigrantów.Proponuję bojkot tej gazety jako wyjątkowo pro.....!

    Odpowiedz
  • Pamiętliwy(2016-01-11 10:49) Zgłoś naruszenie 727

    To właśnie Niemcy, teraz będą robić pogromy tak jak 70 lat temu. Sami krytykują za ksenofobię ale wystarczy, że ktoś ma inny kolor skóry to go biją. Oni się nie zmienią.

    Odpowiedz
  • ko$$$cielny(2016-01-12 18:05) Zgłoś naruszenie 51

    Trzeba brać przykład z Rosjan ! W Moskwie i innych rosyjskich miastach, imigrant przemyka się pod ścianą z roboty na swoje legowisko w piwnicy albo inne norze, wieczorem boi się wyjść po papierosy, a w UE odwrotnie ?! Czy ktoś powie mi dlaczego?

    Odpowiedz