Tym samym Żabka zostanie wsparta doświadczeniem zdobytym przez Tomasza Suchańskiego na licznych stanowiskach menadżerskich zajmowanych w ciągu ostatnich 18 lat w strukturach Jeronimo Martins Jeronimo Martins Polska. Nowe obowiązki Tomasz Suchański rozpocznie z dniem 1 marca 2016 roku.

Firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i supermarketów Freshmarket. Na koniec 2015 roku spółka posiadała blisko 4 000 placówek w całej Polsce. 

Tomasz Sański jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Był przez ponad 10 lat zawodowo związany z Jeronimo Martins.

Karierę rozpoczynał na stanowisku Głównego Księgowego sieci Biedronka oraz Jumbo. Pracował dla sieci supermarketów Pingo Doce oraz hipermarketów Feira Nova. W 2003 r. został także Dyrektorem Finansowym sieci hurtowni Recheio. W latach 2005 – 2007 był Dyrektorem Operacyjnym i odpowiadał za region centralny. W 2007 roku został Dyrektorem Finansowym Polskiej spółki oraz wszedł do jej zarządu.