Photo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20160405/351707.

"To ogromny zaszczyt - powiedziała Annika Thunberg, dyrektor działu ds. sukcesu pracowników w firmie Syncron. - Tak wysoki poziom kultury organizacyjnej nie powstaje samoistnie, lecz dzięki przemyślanym inwestycjom w dobre samopoczucie i wygodę naszych pracowników. Nagroda ta jest wyraźną oznaką, że nasi pracownicy czują się dobrze w tej kulturze organizacyjnej, współtworzą ją i cieszą się z bycia częścią zespołu, który odnosi sukcesy".

"Chcemy, aby każdego dnia wszyscy nasi pracownicy w biurach rozsianych po całym świecie z chęcią przychodzili do pracy - oświadczył Anders Grudén, dyrektor generalny firmy Syncron. - Zależy nam na tym, aby pracownicy z zapałem podchodzili do pojawiających się możliwości i kolejnych wyzwań, czerpiąc inspirację z kolejnych zwycięstw firmy. Angażowanie wybitnych specjalistów i tworzenie pozytywnej, twórczej atmosfery pozwala nam spełniać oczekiwania naszych klientów".

Tomasz Urbański, dyrektor zarządzający Syncron Poland, powiedział: "Bycie częścią zespołu Syncron to dla mnie prawdziwy zaszczyt. Naszym głównym celem w Syncron jest tworzenie miejsca pracy, które przywiązuje dużą wagę do przejrzystości, uczciwości, etyki i zaufania. Jestem przekonany, że taka kultura firmy sprzyja kreatywności i pozwala nam spełniać potrzeby naszych klientów w najlepszy możliwy sposób".

Syncron bierze udział w ankiecie pracowniczej Trust Index© przygotowanej przez organizację Great Place To Work od 2006 roku. Współpraca z Great Place To Work jest nieodłącznym elementem strategii firmy Syncron.

Syncron

Syncron jest światowym liderem w dziedzinie optymalizacji usług posprzedażowych w chmurze. Umożliwia on firmom z branży produkcyjnej i dystrybucyjnej dostarczanie klientom usług najwyższej jakości przy jednoczesnym osiąganiu lepszych wyników finansowych.

Działając w 12 biurach na całym świecie, Syncron łączy fascynację innowacjami, fachową wiedzę w dziedzinie procesów biznesowych i światową współpracę między zespołami, aby zapewniać swoim klientom szybkie i wymierne efekty. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: http://www.syncron.com.

Źródło: Syncron

KONTAKT:

Świat

Annika Thunberg

dyrektor działu sukcesu pracowników na świecie

Syncron

tel. +46-703-72-92-20

e-mail:annika.thunberg@syncron.com

-

Polska

Tomasz Urbański

dyrektor zarządzający Syncron Poland

tel. +48-663-430-405

e-mail: tomasz.urbanski@syncron.com

Źródło informacji : PR Newswire