Victoria Dom zaczęła sprzedaż 167 mieszkań na stołecznym Osiedlu BravoWarszawa, 19.04.2016 (ISBnews) - Warszawski deweloper Victoria Dom wystartował z budową Osiedla Bravo, które dostarczy łącznie 167 mieszkań. Zakończenie inwestycji realizowanej na Woli planowane jest w ostatnim kwartale przyszłego roku, poinformowała firma.

"Nowa inwestycja powstaje na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza 51. Projekt zakłada realizację budynku wielorodzinnego podzielonego na dwie części liczących sześć i osiem pięter" - czytamy w komunikacie.

Dostępne są lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 24 do 64 m2, podano także.

"Osiedle Bravo jest naszą pierwszą inwestycją na warszawskiej Woli. Dotychczas koncentrowaliśmy się na realizacji projektów po prawej stronie miasta, głównie na Białołęce i Targówku. Chcemy poszerzać naszą ofertę także o inne dzielnice popularne wśród klientów zainteresowanych lokalami na rynku pierwotnym" - powiedziała dyrektor sprzedaży i marketingu Katarzyna Pietrzak, cytowana w komunikacie.

Projekt architektoniczny przygotowała spółka HSH Projekty, a wykonawcą jest firma Kalter.

Victoria Dom jest jednym z deweloperów mieszkaniowych działających na rynku warszawskim. W 2015 r. sprzedała 493 mieszkań (wzrost o 94% r/r), a jej celem na 2016 r. jest sprzedaż na poziomie 700 mieszkań.

(ISBnews)