Atal wprowadza do sprzedaży 268 lokali w III etapie warszawskiej Atal MarinyWarszawa, 20.04.2016 (ISBnews) - Atal wprowadził do sprzedaży 254 mieszkania i 14 lokali usługowych w ramach III etapu stołecznej inwestycji Atal Marina Apartamenty, podała spółka.

"Osiedle znajduje się przy ulicy Krzyżówki, tuż obok Kanału Żerańskiego - w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części Białołęki. Jest to doskonałe miejsce dla aktywnych osób ceniących wysoki standard. Do sprzedaży trafiły właśnie 254 mieszkania i 14 lokali usługowych" - czytamy w komunikacie.

Cena m2 wynosi 6 100 zł brutto, a za apartamenty na najwyższych kondygnacjach 6 500 zł brutto, podano także.

Pierwszy etap kompleksu Atal Marina został już zakończony, a wszystkie mieszkania znalazły właścicieli. Prace budowlane trwają w drugim etapie inwestycji - sprzedanych lub zarezerwowanych jest już 148 z 244 lokali w trzech budynkach. W obiektach będzie łącznie 319 miejsc parkingowych, poinformowała także spółka.

"Atal Marina Apartamenty III powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie drugiego etapu osiedla. Składać się będzie z trzech budynków o sześciu i siedmiu kondygnacjach, w których znajdą się 254 mieszkania. Przyszli lokatorzy będą mogli wybierać spośród szerokiego wachlarza metraży - od kawalerek o powierzchni 33,39 m2 aż do stumetrowych 4-pokojowych apartamentów - niektóre z nich będą dwupoziomowe" - czytamy dalej.

W kompleksie zaprojektowano również 14 lokali handlowo-usługowych o metrażach od 29,43 do 61,67 m2.

Planowany termin oddania do użytkowania trzeciego etapu inwestycji Atal Marina Apartamenty to III kwartał 2017 r. Drugi etap zostanie zakończony w II kwartale 2017 roku. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Kuryłowicz&Associates, podano także.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2015 roku Atal sprzedał 1 690 mieszkań.

(ISBnews)