"Na mocy umowy CCTP ustanowiła Tensus wyłącznym dystrybutorem produktu Esthechoc Cambridge Beauty Chocolate na terytorium Węgier, przy czym dystrybucja ma charakter niewyłączny w zakresie sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem strony internetowej Tensus oraz sprzedaży poprzez strony internetowe sub-dystrybutorów. Umowa została zawarta na okres 3 lat z możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia przez każdą ze stron na warunkach określonych w jej treści, które nie odbiegają jednak od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów" - czytamy w komunikacie.

Zgodnie z treścią umowy, produkt ma być sprzedawany jedynie w salonach medycyny estetycznej, eleganckich sklepach, salonach kosmetycznych, ośrodkach spa, wellness oraz za pośrednictwem internetu. Produkt będzie dostarczany przez CCTP na rzecz Tensus po cenach określonych w umowie. Wszelkie rozliczenia będą dokonywane w euro, czytamy także.

"Szacowana przez zarząd spółki wartość umowy w trzyletnim okresie jej obowiązywania, biorąc pod uwagę minimalne wartości zamówień wynosi ok. 1 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Adiuvo Investment to firma inwestująca w projekty biotechnologiczne. Celem firmy jest globalna komercjalizacja produktów, w tym m.in. EstheChoc - odmładzającej czekolady. Technologie komercjalizowane przez Adiuvo opracowywane są m.in. na uniwersytecie Cambridge. Od października 2015 r. spółka jest notowana na rynku głównym GPW, jest także wiodącym akcjonariuszem notowanego na NewConnect Airway Medix.

(ISBnews)