"W aktualnej ofercie znajduje się 29 mieszkań z etapu C, którego zakończenie budowy planowane jest na 30.10.2016 r. oraz 1 mieszkanie z ukończonego już etapu A" - czytamy w komunikacie.

Cena mieszkań zaczyna się od 6 588 zł brutto za m2. W ofercie dostępne są również lokale usługowe i pomieszczenia przeznaczone na biura. Cały projekt obejmuje łącznie 306 lokali, podano także.

"Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Chmielnej i Toruńskiej w sąsiedztwie zabytkowej starówki. Dodatkowym atutem jest położenie osiedla nad rzeką wzdłuż zielonego brzegu Motławy" - czytamy w komunikacie.

Osiedle złożone z trzech budynków, z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą, posiada przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą, podano także.

"Deweloper kieruje swoją ofertę również do osób, które chcą ulokować oszczędności w nieruchomości. Dla takich klientów Inpro proponuje zakup apartamentu z opcją, która zapewnia kompleksową obsługę apartamentu i wynajęcie go za pośrednictwem firmy, która specjalizuje się w zarządzaniu luksusowymi nieruchomościami" - czytamy w komunikacie.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Działa na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Jest notowana na GPW od 2011 r. W 2015 roku Grupa Inpro przekazała 556 lokali.

(ISBnews)