Łącznie na całym osiedlu Palladium spółka planuje wybudować około 870 lokali, natomiast w nowo wprowadzonym do sprzedaży etapie znajdzie się ich 214.

W ramach etapie powstaną trzy budynki o wysokości od 4 do 8 pięter. Najmniejsze mieszkanie to lokal dwupokojowy z aneksem kuchennym o powierzchni 32 m2, natomiast największe to 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 94 m2. Pod obecnym etapem inwestycji znajdzie się 1-poziomowa hala garażowa, do której będą zjeżdżały windy bezpośrednio z pięter mieszkalnych. Przewidziano w niej w sumie 223 miejsca garażowe. Dodatkowo zaplanowano 103 komórki lokatorskie.

Przedział cenowy mieszkań w nowym etapie będzie kształtował się od 5 800 do 7 300 zł/m2, podano także.

"Osiedle Palladium to inwestycja zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie niepowtarzalny klimat, bliskość przyrody, ale również łatwy dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury – przedszkoli, szkół, punktów handlowych i usługowych" – powiedział prezes Dom Development Jarosław Szanajca, cytowany w komunikacie.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. W 2015 r. spółka sprzedała 2 383 lokale.

(ISBnews)