„University Business Park jest kompleksem biurowym klasy A usytuowanym w centrum Łodzi. Cały kompleks oferuje 39 200 m2 powierzchni biurowej oraz 600 miejsc parkingowych w dwóch siedmiopiętrowych budynkach" – czytamy w komunikacie.

„Jesteśmy świadomi potencjału rynku biurowego w Łodzi, który w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że staliśmy się częścią tego procesu, a oficjalnie otwarcie drugiego budynku University Business Park stanowi ukoronowanie pierwszej inwestycji GTC w tym mieście. Otwarcie UBP jest jednym z najważniejszych kamieni milowych naszej strategii rozwoju na 2016 rok" ­– skomentował prezes GTC Thomas Kurzmann, cytowany w komunikacie.

Obecnie kompleks jest skomercjalizowany w ok. 70%. Wśród najemców znajdują się takie firmy jak: Fujitsu Technology Solutions, Samsung Electronics Poland, Accenture, Mobica i UPS.

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem w regionie CEE i SEE, obecnie działa w Polsce, Rumunii, Chorwacji, Serbii, Bułgarii, Czechach, Rosji, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Spółka jest notowana na GPW od 2004 r.

(ISBnews)