Jednocześnie rada nadzorcza podjęła uchwały o odwołaniu Andrzeja Piechockiego z funkcji prezesa zarządu oraz odwołaniu z funkcji członka zarządu Mateusza Gaca i Moniki Goździalskiej.

"Pan Marian Mikołajczak – wykształcenie wyższe (informatyk – elektronik), był akcjonariuszem założycielem PPWK S.A. (Polskie Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych S.A. im. Eugeniusza Romera w Warszawie – następnie MIT Mobile Internet Technology S.A. - aktualnie Lark.pl S.A.) oraz członkiem rady nadzorczej PPWK S.A. pierwszej kadencji" - czytamy w komunikacie.

W okresach od 30 czerwca 2006 do 29 października 2006, od 19 grudnia 2006 do 15 marca 2011 oraz od 2 czerwca 2015 do 30 czerwca 2016 był członkiem rady nadzorczej Lark.pl, podano także.

Lark.pl S.A. jest holdingiem skupiającym podmioty działające w dziedzinie mobilnych usług dodanych, marketingu mobilnego, elektroniki użytkowej, mediów telewizyjnych oraz zaawansowanych technologii teleinformatycznych, zarówno dla użytkowników końcowych (rynek B2C), jak i partnerów biznesowych (rynek B2B). Na koniec 2015 roku w skład grupy kapitałowej Lark.pl wchodziły następujące podmioty: Lark.pl S.A., Lark Europe S.A., Telestar S.A., Scientific Services Sp. z o.o., MNI Premium S.A. w upadłości układowej, EL2 Sp. z o.o., Navigo Sp. z o.o., oraz podmioty nie objęte konsolidacją - Ramtel Sp. z o.o. i Senise Sp. z o.o.

(ISBnews)