statystyki

InPost rozpoczął współpracę z firmą Decathlon w Wielkiej Brytanii

4 sierpnia 2016, 12:25 | Aktualizacja: 04.08.2016, 12:59
Źródło:ISBnews

InPost rozpoczął współpracę z firmą handlową Decathlon w Wielkiej Brytanii. Celem współpracy jest zwiększenie wygody odbioru zakupów, podała spółka.

Reklama

Reklama
"Decathlon, firma handlowa specjalizująca się w sprzęcie sportowym, ogłosiła uruchomienie nowej usługi dla klientów, dokonujących zakupów przez internet i mobilnie. W ten sposób firma odpowiada na zmiany w popycie, wywołane głównie przez rosnącą popularność dostaw w modelu "Click and Collect"" - czytamy w komunikacie.

Usługa pozwoli klientom Decathlonu wskazać jako punkt odbioru zamówienia online jeden z ponad 1100 w pełni zautomatyzowanych Paczkomatów® InPost na terenie całego kraju. Usługa jest dostępna od dzisiaj.

"Misją naszej firmy jest upowszechnianie sportu poprzez oferowanie sprzętu sportowego po niskich cenach, w sposób wygodny dla klienta, zapewniając doradztwo i wysoką jakość obsługi. Maszyny InPost odwołują się do tych samych wartości, zapewniając naszym klientom szybki, bezpieczny i prosty sposób odbioru zakupów w ponad nowych 1100 punktach. Paczkomaty® są w pełni automatyczne, przez co świetnie uzupełniają nasze tradycyjne kanały dystrybucji: dostawy domowe i własne punkty Click and Collect" - powiedział dyrektor działu omni-channel operations w Decathlon Chris Baggaley, cytowany w komunikacie.

Grupa kapitałowa Integer.pl to druga co do wielkości w Polsce grupa pocztowa, do której należą największa prywatna poczta - InPost, niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy - Inpost Finanse oraz Paczkomaty InPost. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze