statystyki

Ronson sprzedał ponad 500 lokali z 662 dostępnych na stołecznym osiedlu Espresso

12 sierpnia 2016, 12:41 | Aktualizacja: 12.08.2016, 14:30
Źródło:ISBnews

Ronson Development sprzedał już ponad 500 z 662 mieszkań dostępnych na osiedlu Espresso na warszawskiej Woli, poinformowała spółka.

Reklama

Reklama
"Osiedle Espresso okazało się jedną z najpopularniejszych inwestycji Ronsona. Tak spektakularny sukces wynika przede wszystkim z bardzo dobrej lokalizacji oraz jakości oferowanych mieszkań zaprojektowanych z myślą o klientach, którzy cenią sobie ustawność powierzchni i nowoczesne rozwiązania" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

W ofercie wciąż dostępny jest szeroki wybór lokali o powierzchni 29-111 m2, podano również.

"Espresso położone jest przy ul. Jana Kazimierza. Inwestycja składa się z czterech etapów, z których czwarty, a zarazem ostatni, trafił do oferty w kwietniu 2016 r. Jego zakończenie planowane jest na I kwartał 2018 r. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania z trzeciego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na IV kwartał 2016 r." - czytamy w komunikacie.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. sprzedała 906 mieszkań, tj. o 27% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze