statystyki

11bit Studios wyda grę 'Tower 57' tworzoną przez studio Pixwerk

16 sierpnia 2016, 12:38 | Aktualizacja: 16.08.2016, 12:52
Źródło:ISBnews

11 bit Studios, w ramach inicjatywy 11 bit publishing (d. 11 bit launchpad), będzie wydawcą gry "Tower 57", tworzonej przez niemieckie studio Pixwerk, poinformowała spółka. Gra zadebiutuje w 2017 roku.

Reklama

Reklama

Pozycja przeznaczona będzie zarówno dla pojedynczego gracza, jak i do zabawy w gronie przyjaciół. Tytuł ukaże się w wersji na PC, Mac, Linux oraz Amigę, podała spółka.

"To wyraźny ukłon w stronę bardziej zaawansowanych wiekiem graczy, którzy przed laty zaczynali przygodę z komputerami od tego typu sprzętu i mają związane z nim miłe wspomnienia" - powiedział prezes Grzegorz Miechowski, cytowany w komunikacie.

W "Tower 57" będą też mogli zagrać posiadacze konsol PS4 i Xbox One. Gra oferowana będzie za pośrednictwem platform cyfrowej dystrybucji, w tym Games Republic (należący do 11 bit studios serwis już rozpoczął przedsprzedaż tytułu) czy Steam. Cena detaliczna gry wynosiła będzie 14,99 USD.

"Mocno wierzymy w "Tower 57'. To doskonała produkcja wyróżniająca się światowej klasy grafiką w stylu pixel art oraz świetnie oddająca klimat najpopularniejszych strzelanek z lat 80-tych" - uważa Miechowski. Przypomniał, że na Gamescomie, w ramach działalności 11 bit publishing, prezentować też będzie grę "Beat Cop", produkowaną przez warszawskie studio Pixel Crow, której premiera planowana jest w tym roku.

11bit Studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze