Merkel broni swojej polityki. "Nie ma związku między napływem uchodźców a terroryzmem"

18 sierpnia 2016, 13:09 | Aktualizacja: 18.08.2016, 13:13
Źródło:PAP
Angela Merkel

Angela Merkelźródło: Bloomberg
autor zdjęcia: T.J. Kirkpatrick

Kanclerz Angela Merkel powiedziała na wiecu wyborczym w Neustrelitz w Meklemburgii, że nie istnieje związek pomiędzy napływem uchodźców do Niemiec a wzrostem zagrożenia terrorystycznego. Zapewniła, że rząd troszczy się o bezpieczeństwo w kraju.

Reklama

Komentarze (9)

  • Piotr34(2016-08-18 13:53) Zgłoś naruszenie 113

    Brawo Anegela-rozwalic ta IV Rzeze do konca mwiac ze jest w porzadku.

    Odpowiedz
  • Terminator(2016-08-18 15:22) Zgłoś naruszenie 82

    Merkel broni swojej polityki. "Nie ma związku między napływem uchodźców a terroryzmem".Hahaha ale nowa bzdura!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • paranoja(2016-08-18 16:13) Zgłoś naruszenie 62

    Tak jest! Nikt nam nie będzie mówił że czarne jest czarne a białe jest białe!!!!

    Odpowiedz
  • Ludzik(2016-08-18 17:36) Zgłoś naruszenie 42

    "Nie ma związku pomiędzy terroryzmem, a uchodźcami". Przypadkiem ostatnie akty terroru w Niemczech zostały przeprowadzone przez uchodźców. A poa tym jak widać nie ma się czego bać i dlatego zapewnimy większą obecność policji. Coś tu się w ogóle kupy nie trzyma.

    Odpowiedz
  • ribik(2016-08-18 13:40) Zgłoś naruszenie 41

    Skoro wiedziano o tym wcześniej, to dlaczego dalej władze brnęły w absurdy?

    Odpowiedz
  • buhaha(2016-08-18 18:22) Zgłoś naruszenie 32

    "Nic mnie nie przekona, ze czarne jest czarne, a biale jest biale" - Angela Merkel.

    Odpowiedz
  • .xyz(2016-08-18 20:17) Zgłoś naruszenie 31

    Tam potrzeba lekarzy psychiatrów.

    Odpowiedz
  • @@@(2016-08-19 09:41) Zgłoś naruszenie 21

    "Nie ma związku między napływem uchodźców a terroryzmem" ---Podobnie jak nie ma związku między byciem Kanclerzem a ROZUMEM. --- Dominującym zawodem w Niemczech będzie zawód policjanta ? Zawsze szukali pretekstu aby pójść w "kamasze".

    Odpowiedz