statystyki

Sii zatrudni 100 programistów w Trójmieście

24 sierpnia 2016, 09:49 | Aktualizacja: 24.08.2016, 10:03
Źródło:ISBnews

W związku z rozwojem firmy i ekspansją zagraniczną, Sii w ciągu 12 miesięcy powstanie ponad 100 nowych miejsc pracy dla ekspertów IT, poinformował dyrektor zarządzający Sii Gdańsk, Michael Desmurs.

Reklama

Reklama

"Nowozatrudnieni będą realizować projekty dla naszych klientów - globalnych graczy z branży finansowej i zagranicznych domów mediowych. Nasze plany  zakładają, że w ciągu 5 lat w Sii Gdańsk będzie pracować 1100 osób" - powiedział Michael Desmurs z Sii cytowany w komunikacie.

W całej Polsce w Sii pracuje 2 300 inżynierów, zaś w trójmieście 700 specjalistów, podano również.

"Pomimo tego, że jesteśmy ogromną firmą, to Sii nie jest stereotypową korporacją. Stawiamy na relacje i luźną atmosferę w pracy. Naszym atutem są różnorodne projekty, które realizujemy na prawie wszystkich kontynentach. W Sii umożliwiamy rozwój kariery od programisty, aż po architekta systemów, dostęp do wielu technologii oraz pracę w dojrzałym zespole agile'owym" - powiedziała kierownik działu rekrutacji i HR Alicja Sawicka, cytowana w komunikacie.

Wiosną 2017 Sii Gdańsk przeniesie swoje biuro do powstającego najwyższego wieżowca w Trójmieście - Olivia Star w Olivia Business Centre. Pracownicy zajmą powierzchnię 6 tys. m2, podano również.

Sii Polska należąca do francuskiej grupy Sii Groupe notowanej na giełdzie w Paryżu posiada 8 biur w największych miastach w kraju - Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Katowicach.
 

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze