statystyki

Dekpol wprowadził do oferty 207 mieszkań na Osiedlu Zielonym w Gdańsku

24 sierpnia 2016, 11:46 | Aktualizacja: 24.08.2016, 12:25
Źródło:ISBnews

Dekpol rozpoczął sprzedaż III etapu Osiedla Zielonego w Gdańsku, poinformowała firma. W ramach inwestycji Osiedle Zielone III powstaną 3 budynki czteropiętrowe z 207 lokalami mieszkalnymi, podano również.

Reklama

Reklama"Działalność deweloperska jest coraz ważniejszym segmentem naszej spółki. Rynek nieruchomości na Pomorzu, a szczególnie w Trójmieście stale się rozwija, dlatego tutaj powstają nasze najważniejsze inwestycje" - powiedział prezes Mariusz Tuchlin, cytowany w komunikacie.

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od Jeziora Jasień i w odległości zaledwie 7 km od śródmieścia Gdańska, podano także.

"W ramach inwestycji Osiedle Zielone III powstaną 3 budynki czteropiętrowe z 207 lokalami mieszkalnymi: 2- i 3-pokojowymi, o powierzchniach od 33 do 63 m2. Mieszkania na wyższych kondygnacjach zostały wyposażone w balkony i loggie, natomiast do mieszkań na parterze przynależą tarasy i ogródki. Ceny brutto mieszkań w ramach inwestycji Osiedle Zielone III wynoszą ok. 4500 zł/m2" - czytamy w komunikacie.

Oddanie do użytku III etapu Osiedla Zielonego planowane jest na koniec 2017 roku. W Osiedlu Zielonym w 3 etapach powstanie łącznie 633 mieszkań, podano także.

Dekpol opiera się na trzech głównych segmentach: usługach w zakresie generalnego wykonawstwa, produkcji łyżek i osprzętów do maszyn budowlanych i działalności deweloperskiej. Od stycznia 2015 roku akcje spółki notowane są na GPW.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze