Uczelnia Rydzyka to fenomen. Jej absolwenci nie mają problemów ze znalezieniem pracy

26 sierpnia 2016, 09:00 | Aktualizacja: 30.12.2016, 09:52
Źródło:MAGAZYN DGP
Uczelnia o. Tadeusza Rydzyka ma jeden z najniższych odsetków bezrobotnych osób, które ją ukończyły – taką informację podaje Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu Filip Klimaszewski/Forum

Uczelnia o. Tadeusza Rydzyka ma jeden z najniższych odsetków bezrobotnych osób, które ją ukończyły – taką informację podaje Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu Filip Klimaszewski/Forumźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jeszcze Polska nie zginęła! U nas są profesorowie, którzy nie kłamią, nie jacyś tam PZPR-owcy, którzy robili propagandę – przemawia rozpromieniony ojciec Tadeusz Rydzyk. Słucha go ok. 400 nowych studentów toruńskiej Wyższej Szkoły Kultury Medialnej i Społecznej, którzy od razu ożywają. Ci bardziej śmiali biją brawo, niektórzy wstają z krzeseł.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama

Komentarze (51)

  • xxx(2017-06-27 01:38) Zgłoś naruszenie 20

    ale ciemnota jak w Iranie

    Odpowiedz
  • sid(2017-06-04 13:17) Zgłoś naruszenie 40

    kiedyś była czerwona banda teraz jest CZARNA MAFIA ,sitwa z powiązaniami i układami na wszystkich szczeblach tego SYSTEMU, niestety bez naszej zgody jest utrzymywana z naszych podatków,,,CHORY KRAJ

    Odpowiedz
  • Antypis(2017-05-20 19:57) Zgłoś naruszenie 10

    123123 - Ty marny głupcze! A co tam jest katolickie? Co? U tego nędznegop przygłupa po podstawówce?

    Odpowiedz
  • AdamAsnyk(2017-05-17 22:54) Zgłoś naruszenie 00

    Ale bełkot. Nie da się tego czytać.

    Odpowiedz
  • JurekAG(2017-05-11 10:11) Zgłoś naruszenie 20

    o fenomenie można by mówić w przypadku dużej ilości firm zakładanych przez absolwentów lub ich dużych sukcesów w firmach prywatnych, gdzie ani państwo ani samorządy nie mają udziału. Dobrze wykształceni fachowcy odnajdą się w każdej firmie i w każdych realiach politycznych. Z tego artykułu wynika coś zupełnie innego, że ci absolwenci to znajomi królika, odsunięcie królika od władzy niszczy im karierę

    Odpowiedz
  • GAS(2017-05-02 17:14) Zgłoś naruszenie 00

    "Byśmy przeżyli, musimy być lepsi od 15 Ormian"- czyli wracając do początku przypowieści NIE BYĆ KATOLIKAMI (?!). Czy tego uczy "wielebny"?

    Odpowiedz
  • Marek(2017-04-27 10:37) Zgłoś naruszenie 03

    Podziwiam i trzymam kciuki. Zbudował coś wspaniałego od zera Świetna sprawa, to wspaniały przykład dla następnych. Róbmy swoje bez kompleksów i będziemy wielcy.

    Odpowiedz
  • andy(2017-04-25 16:28) Zgłoś naruszenie 00

    Wspolczesna wersja WUMLu

    Odpowiedz
  • eytey(2017-03-24 20:22) Zgłoś naruszenie 00

    niech bierze przyklad z JP2 i skromnie zyje

    Odpowiedz
  • Jac(2017-02-05 15:27) Zgłoś naruszenie 30

    świat wiecznie nie będzie skręcał w prawo - za kilka lat zmieni się klimat, wybory zacznie wygrywać lewica a wtedy absolwentów takich uczelni czeka to samo co po filologii rosyjskiej... taki miał być pewniak...

    Odpowiedz
  • dddddd(2017-02-03 12:58) Zgłoś naruszenie 00

    3 slowa do ojca prowadzacego..

    Odpowiedz
  • Jan(2017-01-23 14:51) Zgłoś naruszenie 20

    Drukarnia dyplomow dla misiewiczy powinna byc calkowicie utrzymywana przez panstwo PISu

    Odpowiedz
  • Jan(2017-01-22 11:29) Zgłoś naruszenie 30

    Produkcja dyplomow dla uposledzonych misiewiczy moze ulec zachamowaniu gdy PIS straci wladze

    Odpowiedz
  • dsfdsfds(2017-01-13 14:37) Zgłoś naruszenie 00

    3slowa do ojca prowadzacego

    Odpowiedz
  • ddddddddddddddd(2017-01-13 12:56) Zgłoś naruszenie 10

    3slowa do ojca.............., podobnie jak geba kaczora ta tez jest dobra na haftowanie

    Odpowiedz
  • WK4444(2016-12-30 14:38) Zgłoś naruszenie 50

    Że też sam papież się z tym pseudo-kapłanem nie rozprawi..łapią zahukanych i biednych ze wsi i małych miasteczek,robią pranie mózgu wykorzystując religię i propagandę pisowską i jeszcze na to dostają z moich podatków grube mln dotacji?-NIE! NIE! NIE!

    Odpowiedz
  • b22(2016-12-30 14:30) Zgłoś naruszenie 50

    On wykorzystuje demencje, samotność i otępienie starych ludzi. Zobaczcie ile jest przestępstw "na wnuczka" na policjanta". On robi to bardziej finezyjnie,

    Odpowiedz
  • Homo sapiens, krewniak H. neanderthalensis...(2016-12-13 23:35) Zgłoś naruszenie 30

    1. Jak można do obcego człowieka mówić ojciec? Panie Tadek, weź daj Pan spokój! Mówi Ci coś, św. Franciszek z Asyżu? Warto brać z takich ludzi przykład... 2. Czy wierzę w Boga? Moja sprawa! Na pewno w dzieło ewolucji, którą życie natchnęła niezbadana siła... 3. Pan Tadeusz, jego kolega poseł Kaczyński oraz reszta ludzi kierujących się mściwością i rządzą władzy, zwanych dalej PiSem, póki co mają u mnie minusa. Tak, jest kilka atutów tej "dobrej zmiany", choć niczym nie różnią się od poprzedników rządzących wcześniej. Same obietnice, nocne przekręty... i co zrobić by przetrwać, i utrzymać się u władzy! Szkoda, bo lud zaufał i powoli zaczyna tego żałować...

    Odpowiedz
  • Polak, który jeszc(2016-12-13 23:19) Zgłoś naruszenie 10

    1.Jak można do obcego człowieka mówić ojciec? Panie Tadek, weź daj Pan spokój! 2. Czy wierzę w Boga? Moja sprawa! 3. Pan Tadek, jego kolega poseł Kaczyński oraz reszta ludzi kierujących się mściwością i rządzą władzy, zwanych dalej PiSem, póki co mają u mnie minusa. Jest kilka atutów tej "dobrej zmiany", choć niczym nie różnią się od poprzedników rządzących wcześniej.

    Odpowiedz
  • stary rzemiecha(2016-12-13 01:41) Zgłoś naruszenie 2312

    PS. Do studentów WSKSiM. Nie zwracajcie uwagi na hejt. Nienawiść degraduje ludzi - i jak się nie opamiętają - wcześniej lub później znajdą się w szambie... W życiu trzeba sobie wysoko stawiać poprzeczkę i tak długo próbować aż się uda...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz