statystyki

Ronson sprzedał 90% mieszkań w I etapie osiedla Kamienica Jeżyce w Poznaniu

31 sierpnia 2016, 12:44 | Aktualizacja: 31.08.2016, 16:32
Źródło:ISBnews

Ronson Development zakończył realizację I etapu osiedla Kamienica Jeżyce, położonego przy ul. Kościelnej w centrum Poznania, poinformowała spółka. Przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie nabywców znalazło ponad 90% ze 144 mieszkań, podano również.

Reklama

Reklama

"Kamienica Jeżyce to bardzo korzystna propozycja dla osób poszukujących dużego, rodzinnego mieszkania. Doskonała lokalizacja osiedla z łatwym dostępem do szkół i terenów zielonych, takich jak Park Sołacki czy Jezioro Rusałka, w połączeniu z propozycją dobrze doświetlonych, przestronnych mieszkań, to kompleksowa odpowiedź na potrzeby młodych rodzin" - powiedział dyrektor sprzedaży i marketingu Andrzej Gutowski, cytowany w komunikacie.

Osiedle Kamienica Jeżyce liczy w ramach dwóch etapów 295 lokali. W ramach zakończonego pierwszego etapu powstało 144 mieszkań, z czego ponad 90% zostało sprzedanych jeszcze przed uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie. W ofercie wciąż dostępne są mieszkania trzy i czteropokojowe o powierzchni 59-113 m2. Zakończenie drugiego etapu Kamienicy Jeżyce planowane jest na I kwartał 2017 r., podano również.

Ronson to spółka deweloperska notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r. W 2015 r. sprzedała 906 mieszkań, tj. o 27% więcej niż rok wcześniej.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze