S. Ackerfeldt i M. McVea zrezygnowali z funkcji dyrektorów Serinus EnergyWarszawa, 02.09.2016 (ISBnews) - Stephen Ackerfeldt i Michael McVea zrezygnowali z funkcji w radzie dyrektorów Serinus Energy, podała spółka.

"Do spółki wpłynęły rezygnacje panów Stephena Ackerfeldta i Michaela McVea z pełnienia przez nich funkcji dyrektorów spółki ze skutkiem natychmiastowym, tj. z dniem 1 września 2016 r." - czytamy w komunikacie.

Rezygnacje zostały przyjęte. Rada dyrektorów niezwłocznie przystąpi do procesu uzupełniania zwolnionych stanowisk i spodziewa się, że nastąpi to w możliwie krótkim czasie, podano także.

Jak podawano wcześniej, z dniem 31 sierpnia Serinus Energy powołała na nowego prezesa i dyrektora generalnego (CEO) Jeffrey Aulda.

Serinus to międzynarodowa spółka prowadząca poszukiwania ropy naftowej i gazu. Posiada zdywersyfikowane portfolio projektów na w Brunei, Tunezji i Rumunii, profil ryzyka obejmujący działalność poszukiwawczą w Brunei i Rumunii oraz działalność wydobywczą w Tunezji.

(ISBnews)