statystyki

Orbis podpisał umowę franczyzy na hotel ibis w Rzeszowie

12 września 2016, 10:44 | Aktualizacja: 12.09.2016, 14:28
Źródło:ISBnews

Orbis zawarł umowę franczyzy na hotel ibis w Rzeszowie, poinformowała spółka. Otwarcie hotelu zaplanowano na I kwartał 2019 roku, podano również.

Reklama

Reklama"Nowa inwestycja hotelowa pod znaną i cenioną marką, jaką jest ibis, pozwoli nam na dalszy rozwój oraz wzmocni pozycję firmy na rynku. Naszą ambicją jest stworzenie hotelu, który zapewni gościom wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny, liczymy na profesjonalne wsparcie Grupy Orbis i AccorHotels" - powiedział prezes zarządzającej hotelem Niza Travel Jerzy Dzieduszyński, cytowany w komunikacie.

Inwestorem i właścicielem hotelu jest spółka 360 Circus Polska. ibis Rzeszów będzie oferował 105 pokoi i powstanie w centrum miasta przy ulicy Podpromie, w pobliżu Rynku, podano również.

Hotele grupy Orbis działają pod działają pod markami Sofitel, Pullman, MGallery, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Na koniec 2015 roku sieć Grupy składała się z 108 hoteli, dysponujących około 18,8 tys. pokoi. Większość z nich (64 obiekty) funkcjonowało w Polsce. Spółka jest notowana na GPW od 1997 r.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze