statystyki

Indata tworzy sieć partnerską integratorów pod marką Indata Connect

14 września 2016, 12:03 | Aktualizacja: 14.09.2016, 13:30
Źródło:ISBnews

Indata tworzy sieć partnerską integratorów pod marką Indata Connect, poinformował prezes Indata Connect Przemysław Kucharzewski.

Reklama

Reklama"Indata Connect to sieć niezależnych integratorów - partnerów występujących pod jednym brandem. Będzie to grupa oferująca kompleksowe usługi integratorskie. Rozmawialiśmy dotychczas z ponad 30 firmami, a 80% z nich jest zainteresowana uczestnictwem. W tej chwili mamy trzech partnerów, czyli A+V, eDeal, MGM Systems" - powiedział Kucharzewski podczas konferencji prasowej.

Dodał, że celem na najbliższe lata jest osiągnięcie liczby kilkudziesięciu partnerów. Sieć ma równomiernie pokrywać terytorium Polski, a jej członkowie będą dobierani, tak aby ich kompetencje oraz zasięg geograficzny się uzupełniały.

Według Kucharzewskiego, korzyści jakie partnerzy mają osiągnąć to maksymalizowanie korzyści w obszarze zakupów (wspomaganie członków sieci w zakupach przez platformę, dłuższe terminy płatności i wyższe linie kredytowe), wsparcie procesów sprzedaży (zarządzanie cyklem dostaw, wsparcie w realizacji projektów, zabezpieczenie transakcji i finansowanie projektów, wspólne referencje, gwarancje bankowe do projektów i przetargów), jak również współpraca partnerska (leady sprzedażowe, realizacja ogólnopolskich projektów, centralna ewidencja projektów, wsparcie przy pozyskiwaniu funduszy UE, sprzedaż własnych rozwiązań partnerom, nowe kierunki rozwoju) i kreowanie marki i współpraca z vendorami.

Indata Connect należy do grupy Indata. Zasady współpracy z partnerami regulują umowy, a jednocześnie zachowują oni samodzielność i obsługę własnych klientów. Sieć ma wspierać ich w pozyskiwaniu niezbędnych zasobów.

Indata jest holdingiem spółek informatycznych notowanym na GPW. Działalność Grupy skupia się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych wspierających rozwój biznesu klientów. Swoją wartość na rynku IT buduje w oparciu o szerokie portfolio usług, wykwalifikowany i zespół ponad 220 specjalistów. Ma na koncie ponad 1 tys. zrealizowanych projektów. Spółka jest notowana na GPW od kwietnia 2015 r.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze