statystyki

Nowy salon i serwis Ferrari w Warszawie. Tower Investments ma list intencyjny

15 września 2016, 08:52 | Aktualizacja: 15.09.2016, 09:00
Źródło:ISBnews
Ferrari FF

Ferrari FFźródło: Materiały Prasowe

Tower Investments podpisał list intencyjny, który zakłada powstanie serwisu Ferrari oraz multibrandowego salonu samochodów luksusowych Auto SIM, podała spółka. Wartość inwestycji szacowana jest na niespełna 10 mln zł.

Reklama

Reklama

"To kolejny kontrakt, który powiększa i dywersyfikuje nasz portfel powierzchni komercyjnych. Współpraca z prestiżowymi markami wpisuje się w przyjętą przez nas strategię rozwoju. Konsekwentnie zwiększamy kryteria doboru operatorów do obiektów na wynajem, co prowadzi do wzrostu ich wartości sprzedażowej i bezpośrednio przekłada się na wysokość przewidywanych marż" – powiedział prezes Tower Investments Bartosz Kazimierczuk, cytowany w komunikacie.

List intencyjny zakłada powstanie powierzchni usługowo-handlowej głównie dla marki Ferrari. Obiekt będzie zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Wilanów przy ul. Przyczółkowej, podano również.

"Umowa przedwstępna zostanie podpisana do końca IV kwartału 2016 roku. Tower Investments przewiduje, że inwestycja zostanie oddana do użytku w III kwartale 2018 roku. Roczna opłata z tego tytułu wyniesie 860 tys. zł" – czytamy dalej.

Tower Investments wszedł na rynek NewConnect w lipcu 2016 r. Debiut poprzedziła prywatna oferta, z której deweloper pozyskał 10 mln zł, zwiększając w tym czasie wartość sprzedażową portfela nieruchomości do 215 mln zł z 85 mln zł na koniec 2015 roku.

Tower Investments to specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych. Podstawowym klientem spółki są sieci spożywcze, stacji paliw, fast food, DIY, elektroniczne, dla których Tower realizuje obiekty.

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze