"To kolejny kontrakt, który powiększa i dywersyfikuje nasz portfel powierzchni komercyjnych. Współpraca z prestiżowymi markami wpisuje się w przyjętą przez nas strategię rozwoju. Konsekwentnie zwiększamy kryteria doboru operatorów do obiektów na wynajem, co prowadzi do wzrostu ich wartości sprzedażowej i bezpośrednio przekłada się na wysokość przewidywanych marż" – powiedział prezes Tower Investments Bartosz Kazimierczuk, cytowany w komunikacie.

List intencyjny zakłada powstanie powierzchni usługowo-handlowej głównie dla marki Ferrari. Obiekt będzie zlokalizowany w Warszawie, w dzielnicy Wilanów przy ul. Przyczółkowej, podano również.

"Umowa przedwstępna zostanie podpisana do końca IV kwartału 2016 roku. Tower Investments przewiduje, że inwestycja zostanie oddana do użytku w III kwartale 2018 roku. Roczna opłata z tego tytułu wyniesie 860 tys. zł" – czytamy dalej.

Tower Investments wszedł na rynek NewConnect w lipcu 2016 r. Debiut poprzedziła prywatna oferta, z której deweloper pozyskał 10 mln zł, zwiększając w tym czasie wartość sprzedażową portfela nieruchomości do 215 mln zł z 85 mln zł na koniec 2015 roku.

Tower Investments to specjalistyczny deweloper powierzchni handlowych. Podstawowym klientem spółki są sieci spożywcze, stacji paliw, fast food, DIY, elektroniczne, dla których Tower realizuje obiekty.