statystyki

iFun4all wnioskuje o debiut na NewConnect w piątek

20 września 2016, 10:35 | Aktualizacja: 20.09.2016, 11:07
Źródło:ISBnews

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych (KDPW) zarejestrował akcje iFun4all, poinformowała spółka. Wnioskowany przez spółkę dzień debiutu na NewConnect to piątek, 23 września, podano również.

Reklama

Reklama

"Czekamy na wyznaczenie przez Giełdę Papierów Wartościowych pierwszego dnia notowania akcji iFun4all na rynku NewConnect. Z oferty prywatnej poprzedzającej debiut zebraliśmy 2,2 mln zł przy ogromnym zainteresowaniu inwestorów. Tak dużą popularność wiążemy ze specjalizacją, na którą postawiliśmy już przy naszych poprzednich tytułach i którą wciąż rozwijamy w najnowszej produkcji Serial Cleaner" - powiedział prezes Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

Spółka wnioskowała o wprowadzenie na rynek NewConnect 13 112 000 akcji, w tym 10 912 000 akcji serii A oraz 2 200 000 akcji serii B, o wartości nominalnej 0,10 zł każda, podano również.

iFun4all Sp. z o.o. to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze