statystyki

Atal ma pozwolenie na użytkowanie dla 90 lokali w II etapie Stara Odra Residence

20 września 2016, 13:39 | Aktualizacja: 20.09.2016, 20:41
Źródło:ISBnews

Reklama

ReklamaWarszawa, 20.09.2016 (ISBnews) - Atal zakończył realizację kolejnej inwestycji we Wrocławiu - drugi etap Stara Odra Residence uzyskał pozwolenie na użytkowanie, podała spółka. Do klientów trafi 90 mieszkań o powierzchniach 35-90 m2 oraz dwa lokale usługowe.

Siedmiopiętrowy apartamentowiec znajduje się w malowniczym dorzeczu Starej Odry, przy ulicy Na Polance 22. Cena za m2 wynosi 6400 zł oraz 6550 zł brutto za mieszkania na dwóch najwyższych piętrach.

"Stara Odra Residence to jedna z najciekawszych propozycji deweloperskich we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja w pobliżu najważniejszych arterii aglomeracji oraz kameralna okolica sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli. Te atuty sprawiły, że w drugim etapie większość mieszkań znalazła nabywców na etapie budowy. Wolnych zostało jedynie 21 z 92 lokali" - powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

Dwuetapowa inwestycja Stara Odra Residence składa się z dwóch siedmiopiętrowych budynków, w których znajduje się łącznie 179 mieszkań oraz 6 lokali handlowo-usługowych. Oba obiekty charakteryzują się spójną, nowoczesną architekturą. Osiedle zostało ogrodzone, wyposażone w system wewnętrznego monitoringu i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, podano także w materiale.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2015 roku Atal sprzedał 1690 mieszkań.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze