statystyki

Siemoniak: wieczorem zmiany w kierownictwie klubu PO

21 września 2016, 18:08 | Aktualizacja: 21.09.2016, 18:21
Źródło:PAP
Wiceszef klubu PO Tomasz Siemoniak poinformował PAP, że on oraz inny wiceprzewodniczący Rafał Trzaskowski podczas wieczornego posiedzenia klubu Platformy zrezygnują ze swoich funkcji. Dodał, że zmiany te były planowane od dawna i są związane uporządkowaniem relacji w PO.

Reklama

Reklama

Posiedzenie klubu ma się rozpocząć w środę ok. godz. 19.

"Jest to sprawa od dawna zamierzana, bo właściwie po wyborach w Platformie taki plan powstał, żeby uporządkować relacje. Ja zostałem wiceprzewodniczącym (partii) wtedy, Rafał Trzaskowski został członkiem zarządu, chcieliśmy zwolnić miejsca w kolegium klubu" - powiedział PAP Siemoniak.

"Trochę to potrwało, bo zawsze były jakieś wydarzenia, więc dzisiaj to powinno się wydarzyć o 19, czyli powinny być dwie nowe osoby wybrane do kolegium klubu" - dodał.

Jak podkreślił decyzje co do osób, które miałyby objąć funkcję wiceprzewodniczących klubu, jeszcze nie zapadły. "Będzie jakaś dyskusja, pewnie też jakieś głosy na temat funkcjonowania władz klubowych, więc zobaczymy" - zaznaczył.

Siemoniak dodał, że w zmianach na stanowiskach wiceprzewodniczących "nie ma nic sensacyjnego". "Dawno się to miało wydarzyć, z jakiś powodów, zawsze było coś innego, ważniejszego i mam nadzieję, że dzisiaj się to wydarzy" - podkreślił. (PAP)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze