statystyki

Neumann: Katarzyna Mrzygłocka i Krystyna Sibińska we władzach klubu PO (krótka)

21 września 2016, 21:40 | Aktualizacja: 21.09.2016, 22:03
Źródło:PAP
Katarzyna Mrzygłocka i Krystyna Sibińska zostały wybrane na wiceszefowe klubu PO w miejsce Tomasza Siemoniaka i Rafała Trzaskowskiego, którzy ustąpili ze względu na inne powierzone im zadania - powiedział PAP szef klubu PO Sławomir Neumann.

Reklama

Reklama

"Katarzyna Mrzygłocka i Krystyna Sibińska zostały wybrane przez klub (na wiceszefowe) w miejsce kolegów, którzy ustąpili i mają inne zadania w partii" - powiedział w środę PAP Neumann po wieczornym posiedzeniu klubu PO.

Szef PO Grzegorz Schetyna mówił dziennikarzom przed posiedzeniem klubu, że rezygnacja Siemoniaka i Trzaskowskiego była ustalona jeszcze wiosną tego roku i wynika z tego, że będą oni "zaangażowani w innych miejscach".

Pytany, jakie zadania mają być im powierzone Schetyna powiedział, że Siemoniak ma być jako szef rady programowej odpowiedzialny za budowę programu. "Jego doświadczenie chcę także wykorzystać w gabinecie cieni" - dodał szef PO.

Z kolei Trzaskowski - jak wyjaśnił Schetyna - będzie miał zadania "warszawskie i związane z gabinetem cieni". Dopytywany, czy będzie kandydatem PO na prezydenta Warszawy w wyborach samorządowych, odpowiedział: "będziemy o tym rozmawiać". (PAP)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze