"Nasza inwestycja na warszawskim Targówku cieszy się niesłabnącą popularnością od rozpoczęcia sprzedaży. Klienci szczególną uwagę zwracali na lokale na wyższych kondygnacjach - w pierwszym i drugim etapie prawie wszystkie z nich szybko znalazły nabywców. W odpowiedzi na zapotrzebowanie uruchamiamy właśnie sprzedaż trzeciej część projektu" - powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

Trzeci etap Nowego Targówka to dwa 5-piętrowe budynki z 2,3,4- pokojowymi mieszkaniami o powierzchniach od 37,93 do 99,15 m2. Spółka podała, że osiedle jest położne przy ulicy św. Wincentego, w pobliżu powstającej II linii metra. Cena za 1 m2 wynosi od 6 800 zł brutto.

"Atal na Targówku tworzy duży kwartał mieszkalny, który powstanie w siedmiu częściach. Obecnie w sprzedaży znajdują się już trzy etapy osiedla. W pierwszym z nich znajdzie się 118, a w drugim 130 mieszkań" - czytamy w komunikacie.

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2015 roku Atal sprzedał 1 690 mieszkań.

(ISBnews)