"Pan Zygmunt Solorz-Żak będzie się koncentrował na tworzeniu strategii oraz nadzorze nad ich wdrażaniem w grupie kontrolowanych przez siebie spółek" - czytamy w komunikacie.

Od maja 2009 roku do września 2016 roku Tomasz Szeląg pełnił w Cyfrowym Polsacie funkcję członka zarządu ds. finansów. W latach 2014-2016 pełnił również funkcję członka zarządu w Polkomtel Sp. z o.o. Zajmował także stanowisko prezesa zarządu w Telewizji Polsat Holdings Sp. z o.o., Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. z o.o., a także członka zarządu w spółkach Info-TV-FM Sp. z o.o. oraz Netshare Sp. z o.o., podano również.

"Marek Kapuściński do września 2016 r. przez 25 lat związany był z firmą Procter&Gamble, promowany kolejno na stanowiska menedżera marki, kierownika marketingu i dyrektora marketingu, także przez 5 lat odpowiedzialny za rozwój szeregu marek w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Jest współtwórcą strategii marek takich, jak Always, Vizir, Ariel, Lenor, Fairy, Pampers, Gillette, Head&Shoulders, Pantene, Blend-A-Med, Old Spice" - czytamy w komunikacie.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka. Midas także należy do telekomunikacyjnej grupy Solorza-Żaka. W skład grupy kapitałowej wchodzą też m.in. spółki Centernet, Mobyland i Aero2.