Bunt nauczycieli. ZNP wyprowadzi na ulice 25 tysięcy osób

7 października 2016, 11:51 | Aktualizacja: 07.10.2016, 11:57
Źródło:PAP
Związki zawodowe Fot. Shutterstock

Związki zawodowe Fot. Shutterstockźródło: ShutterStock

Związek Nauczycielstwa Polskiego zapowiada na poniedziałek protest przeciw reformie edukacji. Według prezesa ZNP Sławomira Broniarza weźmie w nim udział ok. 25 tys. nauczycieli - członków związku, a także rodzice, samorządowcy i uczniowie.

Reklama

Komentarze (9)

  • pp(2016-10-07 13:03) Zgłoś naruszenie 164

    Etat 18 x 45 min tygodniowo, 3 czy 4 miesiące wakacji, rok pełnopłatnego urlopu, często wcześniejsza emerytura ze wzlgędu na wyjątkowo ciężkie warunki pracy... Ciężkich warunków pracy nie mają np. budowlańcy.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ejtam(2016-10-07 12:24) Zgłoś naruszenie 149

    wiadomo gdzie jeszcze jest beton....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bkb2(2016-10-07 12:39) Zgłoś naruszenie 1114

    P () \ stkomuna nie chce się poddać... Jednak my Polacy mówimy dość czerwonej z () razie.... Gdzie byliście nauczyciela gdy w latach PRL ukrywaliście na lekcjach historii prawdziwą walkę Narodu Polskiego o wolność i wiarę .... Gdzie byliście gdy brutalna indoktrynacja s () wiecka niszczyła Polskę i Polaków... ? Precz ze sługusami czerwonej kliki s () wieckiej..... Nie w 89 roku upadł k () munizm.... On upada dzisiaj na naszych oczach....

    Odpowiedz
  • bkb2(2016-10-07 12:32) Zgłoś naruszenie 812

    postkomuna nie chce się poddać... Jednak my Polacy mówimy dość czerwonej z () razie.... Gdzie byliście nauczyciela gdy w latach PRL ukrywaliście na lekcjach historii prawdziwą walkę Narodu Polskiego o wolność i wiarę .... Gdzie byliście gdy brutalna indoktrynacja s () wiecka niszczyła Polskę i Polaków... ? Precz ze sługusami czerwonej kliki s () wieckiej..... Nie w 89 roku upadł k () munizm.... On upada dzisiaj na naszych oczach....

    Odpowiedz
  • Ann(2016-10-07 22:17) Zgłoś naruszenie 40

    Pan przewodniczący już chodził ramie w ramie z kodziarzami. Wszystko na ten temat.

    Odpowiedz
  • eee(2016-10-07 20:06) Zgłoś naruszenie 41

    Liczbę nauczycieli trzeba dostosować do liczby uczniów. Miliardy złotych nie mogą być wydawane na oświatę tylko dlatego żeby nauczyciele mieli pracę.

    Odpowiedz
  • ert(2016-10-08 17:35) Zgłoś naruszenie 10

    ...ciekawe ilu z obecnych "protestantów" głosowało na Solidaruchów?...sporo pewno...i to nauczyciele - wykształciuchy...cóż za hańba.

    Odpowiedz