24 listopada w Warszawie odbędzie się VI CEE Fraud & Risk Conference, poświęcona bezpieczeństwu gospodarczemu Europy Środkowo-Wschodniej, organizowana przez IBBC Group – wiodącą firmę doradczą w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie kompleksowego zapewnienia bezpieczeństwa korporacyjnego oraz zarządzania ryzykiem. Patronat nad wydarzeniem objął portal forsal.pl.

Funkcjonowanie w sferze biznesowej wiąże się z różnego rodzaju ryzykiem. Temat bezpieczeństwa rynku jest szczególnie aktualny teraz, w dobie szybkiego przepływu informacji i kapitału, umożliwiającego prowadzenie działań na całym świecie. Dlatego IBBC Group już po raz szósty organizuje VI CEE Fraud & Risk Conference – wydarzenie kierowane do osób szczególnie zainteresowanych zarządzaniem kryzysowym, bezpieczeństwem gospodarczym oraz zwalczaniem zagrożeń w sferze biznesu.

Konferencja ta tworzy okazję do spotkania z ludźmi bezpośrednio zaangażowanymi w zapewnienie bezpieczeństwa oraz walkę z nadużyciami finansowymi czy gospodarczymi. Wśród prelegentów znajdą się m.in. Valdis Pumpurs, były doradca ministra spraw wewnętrznych Łotwy, współtwórca łotewskich organów antykorupcyjnych, Onno van Boven, ekspert w zarządzaniu konfliktem i specjalista od oceny ryzyka gospodarczego w krajach Bliskiego Wschodu oraz Afryki, Przemysław Antas, znawca problematyki sporów podatkowych, odpowiedzialności karnej skarbowej kadry zarządzającej, zjawiska obchodzenia prawa podatkowego oraz przestępczości podatkowej, Ingmar Weitemeier, wieloletni szef Biura Kryminalnego landu Meklemburgia-Pomorze Przednie, uznany pedagog w zakresie bezpieczeństwa międzynarodowego i wewnętrznego, a także inni uznani specjaliści w kwestii prawa podatkowego, prawa międzynarodowego czy przestępczości ubezpieczeniowej.

Prelegenci zdecydowali podzielić się z nami swoim rozległym doświadczeniem, na przykładzie konkretnych przypadków omawiając najbardziej palące kwestie związane z zależnościami funkcjonowania firm od sytuacji politycznej, prowadzeniem dochodzeń w sprawach o przestępstwa finansowe czy efektywną walką z nadużyciami gospodarczymi.

CEE Fraud & Risk Conference pozostaje przy tym jedynym wydarzeniem, które w tak holistyczny sposób pozwala poznać współczesne zagrożenia w biznesie oraz metody ich zwalczania. Konferencja stanowi niepowtarzalną okazję do zdobycia wiedzy niezbędnej doradcom biznesowym, przedsiębiorcom oraz innym osobom, które na co dzień mają styczność z sytuacjami potencjalnie niebezpiecznymi z punktu widzenia ekonomii i prawa gospodarczego. Miejmy nadzieję, że, podobnie jak poprzednie edycje, to wydarzenie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na rynku i pozwoli uczestnikom szerzej poznać problemy, ze skali istnienia których nie zawsze zdawali sobie sprawę.

Program konferencji dostępny jest na stronie: www.ibbcgroup.com/konferencja

Zarejestruj się: http://www.ibbcgroup.com/pl/ibbc-trainings/vi-cee-fraud-risk-conference/zglos-uczestnictwo.html

VI CEE Fraud & Risk Conference odbędzie się już 24 listopada 2016 roku w Event Room w Adgar Park West przy Al. Jerozolimskich 181B w Warszawie.