Kinga Nowakowska jest związana z Grupą Capital Park od 2007 r. i pełni funkcję dyrektor operacyjnej. Jest zaangażowana w największe projekty prowadzone przez Grupę Capital Park, m.in. projekty biurowe Eurocentrum i Royal Wilanów. Od 2009 roku jest również dyrektorem generalnym spółki celowej ArtN, należącej do Grupy Capital Park, której celem jest realizacja prestiżowego, wielofunkcyjnego projektu rewitalizacji w miejscu dawnej Fabryki Norblina w Warszawie.

Skład zarządu spółki przedstawia się następująco: Jan Motz - prezes zarządu spółki pełniący funkcję dyrektora generalnego; Marcin Juszczyk - członek zarządu spółki pełniący funkcję dyrektora finansowego/inwestycyjnego; Kinga Nowakowska - członek zarządu spółki pełniąca funkcję dyrektora operacyjnego.

Grupa Capital Park jest firmą inwestycyjną i deweloperem działającym na rynku nieruchomości w Polsce od 2003 roku. Od rozpoczęcia działalności Grupa przeprowadziła ok. 100 transakcji inwestycyjnych i zarządza portfelem nieruchomości obejmującym 69 projekty o łącznej powierzchni najmu brutto ok. 249 tys. m2, zlokalizowanych w 34 miastach.

W skład portfela Grupy Capital Park wchodzą takie projekty jak: największy ekologiczny budynek biurowy w Warszawie - Eurocentrum Office Complex, wielofunkcyjny projekt Royal Wilanów, czy ArtN - postindustrialna przestrzeń w sercu stolicy, a także liczne nieruchomości handlowo-usługowe oraz sieć centrów handlowych typu convenience Street Mall Vis a Vis. Spółka jest gotowana na GPW od 2013 roku.

(ISBnews)