"Vivid Games podpisał kolejną umowę na wykorzystanie licencji światowego formatu. Na mocy porozumienia z firmą GTOKEN, gra Real Boxing wzbogacona zostanie o postać jednego z najlepszych bokserów ostatnich lat – filipińskiego pięściarza Manny Pacquiao. To kolejny przełomowy moment w historii największej marki bydgoskiego studia. Licencja na wykorzystanie wizerunku Manny Pacquiao umocni pozycję gry w swojej kategorii" - czytamy w komunikacie.

"Licencja na użycie marki i wizerunku Manny'ego Pacquiao, to kolejny krok milowy w rozwoju marki Real Boxing. Po raz pierwszy będziemy mogli umożliwić użytkownikom rozgrywkę jednym z najbardziej popularnych pięściarzy na świecie. Z dwoma tytułami opartymi na tak dużych licencjach zapewnimy sobie dominację w tym sektorze rynku" - powiedział prezes Vivid Games Remigiusz Kościelny, cytowany w komunikacie.

Vivid Games posiada również licencję na wykorzystanie kultowej postaci Rocky'ego Balboa i innych pięściarzy pojawiających się w serii filmów Rocky.

Najnowsza edycja Real Boxing zawierać będzie grywalną postać Manny'ego Pacquiao oraz oficjalne zestawy strojów i przedmiotów sygnowanych jego nazwiskiem. Gracze będą mogli toczyć walki w trybie single i multiplayer oraz brać udział w zawodach sygnowanych nazwiskiem legendy światowego boksu.

"To będzie potężne partnerstwo, które będzie lewarem rozwoju zarówno dla GTOKEN jak i Vivid Games" - dodał dyrektor i partner w GTOKEN Kenneth Mark Yong, cytowany w komunikacie.

"Boks to jedna z moich największych miłości i mam nadzieję, że będę mógł podzielić się pasją i zamiłowaniem do tego sportu poprzez Real Boxing Manny Pacquiao" – skomentował Manny Pacquiao, cytowany w komunikacie.

Real Boxing to największa marka studia, która trafiła dotychczas do ponad 42,5 mln graczy na całym świecie.

(ISBnews)