"Deweloper rozpoczyna przekazywanie wszystkich sprzedanych lokali. W całej inwestycji inwestor sprzedał już blisko 90% lokali. Do dyspozycji klientów pozostało 20 mieszkań, 3 lokale usługowe oraz 11 biur" - czytamy w komunikacie.

Chmielna Park to nowoczesne osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie zabytkowej starówki na Wyspie Spichrzów. Ta prestiżowa inwestycja złożona jest z trzech budynków, z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą oraz reprezentacyjnym placem. Projekt inwestycji powstał w pracowni DOMUS Studio Projektowe S.C. Sieniawski & Sieniawski, podano także.

"Ceny mieszkań znajdujących się w aktualnej ofercie rozpoczynają się od 6696 zł brutto za m2., lokali usługowych od 8487 zł brutto za m2., a biur od 7380 zł brutto za m2" - czytamy w komunikacie.

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Działa na rynku trójmiejskim. W ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Jest notowana na GPW od 2011 r. W 2015 roku Grupa Inpro przekazała 556 lokali.

(ISBnews)