"Powodem rezygnacji pana Mastalerza jest zamiar osobistego zaangażowania się w rozwijanie i komercjalizowanie nowoczesnych technologii w sektorze finansów, w ramach projektu realizowanego we współpracy z bankiem. [...] Pan Christoph Heins nie podał przyczyn rezygnacji" - czytamy w komunikacie.

Krzysztof Dąbrowski od roku 2014 pełni funkcję CIO/CTO oraz dyrektora zarządzającego w mBanku.

Andreas Böger obecnie kieruje działem Corporate Finance w ramach Grupy Rozwoju i Strategii Commerzbanku. Do jego obowiązków należy przygotowywanie bilansu strategicznego i zarządzania kapitałem Grupy Commerzbank a także inne zadania dotyczące finansów i działalności regulacyjnej.

Frank Bock pełni funkcję dyrektora zarządzającego w Pionie Skarbu w Commerzbank AG od początku 2009 roku. Jego obowiązki obejmują zarządzanie aktywami i pasywami, zarządzanie ryzykiem rynkowym, a także zarządzanie płynnością Commerzbanku w Europie Środkowo-Wschodniej, podano także.

mBank (dawniej BRE Bank) należy do czołówki uniwersalnych banków komercyjnych w Polsce. Strategicznym akcjonariuszem mBanku jest niemiecki Commerzbank. Bank jest notowany na GPW w 1992 roku.

(ISBnews)