Branża chemiczna

24 stycznia 2017 r.

Ambasador: wymiana handlowa Polski z Brazylią wciąż za mała24 stycznia 2017 r.

Brazylia jest najważniejszym partnerem handlowym Polski w Ameryce Łacińskiej, ale jeżeli weźmie się pod uwagę rozmiary polskiej i brazylijskiej gospodarki, współpraca powinna być bardziej dynamiczna - powiedział we wtorek ambasador Brazylii w Polsce Alfredo Leoni.

11 stycznia 2017 r.

14 osób oskarżonych o korupcję w górnictwie11 stycznia 2017 r.

14 oskarżonych – wśród nich osoby zajmujące kierownicze stanowiska w kopalniach węgla kamiennego - odpowie wkrótce przed sądem za wręczanie i przyjmowanie łapówek w zamian za preferowanie jednej z firm dostarczających m.in. kleje i pianki dla górnictwa.

10 stycznia 2017 r.

Spółka zależna Seleny rozpoczęła działalność w Chinach10 stycznia 2017 r.

House Selena - spółka zależna Selena FM - rozpoczęła działalność w Chinach, w ramach spółki joint venture z firmą Shanghai Haozheng Construction Engineering - chińskim podmiotem działającym na rynku pian poliuretanowych oraz innych produktów chemii budowlanej, podała Selena. Generalnym managerem House Selena został Liu Yongjun.

7 grudnia 2016 r.

Selena FM uruchomiła nowy zakład produkcyjny w Kazachstanie7 grudnia 2016 r.

Selena FM uruchomiła w Kazachstanie fabrykę i centrum dystrybucyjne w specjalnej strefie ekonomicznej "Nowe miasto Astana", poinformowała firma. Inwestycja pozwoli na wytwarzanie ok. 120 tysięcy ton nowoczesnej chemii budowlanej rocznie, podano również.

Technologie ››

Telekomunikacja ››

Media ››

Turystyka ››

Zdrowie ››

Edukacja ››

Ekologia ››

Rozrywka ››

Reklama i marketing ››

Chemia ››

Najnowsze galerie>>