Ekologia | wiadomości

Showroom Audi w Berlinie. 11.10.2015

18 czerwca 2018 r.

Szef Audi został zatrzymany w związku z Dieselgate18 czerwca 2018 r.

Prezes niemieckiej firmy motoryzacyjnej Audi Rupert Stadler został w poniedziałek tymczasowo zatrzymany w związku z tzw. aferą spalinową - podała agencja dpa. Informacje potwierdził koncern Volkswagen, do którego należy Audi.
ekologia (fot. shutterstock.com)

14 czerwca 2018 r.

Zmiany klimatu spowodują wzrost śmiertelności w Polsce14 czerwca 2018 r.

Wzrost śmiertelności z powodu fal upałów, więcej poszkodowanych w wyniku ekstremalnych zjawisk pogodowych, czy większa liczba zachorowań np. na boreliozę - to część negatywnych skutków zmian klimatu, jakie - według raportu Koalicji Klimatycznej i Heal Polska - odczują Polacy w najbliższych latach.
Stacja ładowania samochodów elektrycznych

13 czerwca 2018 r.

Europa chce przejąć rynek baterii do aut elektrycznych13 czerwca 2018 r.

Ponad połowa akumulatorów do aut elektrycznych powstaje w Chinach. Spędza to sen z powiek unijnym decydentom, którzy chcieliby, aby Europa przejęła lukratywny segment biznesu związanego z elektromobilnością.
Wiatraki

12 czerwca 2018 r.

Czy energia wiatrowa wróci do łask?12 czerwca 2018 r.

Polska zobowiązała się, że do 2020 r. 15 proc. energii w krajowym mixie energetycznym będzie pochodziło z odnawialnych źródeł. Termin niebezpiecznie się zbliża a polski sektor Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) od dwóch lat znajduje się w kryzysie. Ostatnie wydarzenia wzbudzają optymizm, ale stracony czas trudno będzie nadrobić.

Technologie ››

Telekomunikacja ››

Media ››

Turystyka ››

Zdrowie ››

Edukacja ››

Ekologia ››

Rozrywka ››

Reklama i marketing ››

Chemia ››

Najnowsze galerie>>