Media | wiadomości

24 stycznia 2017 r.

Akcjonariusze Cyfrowego Polsatu zdecydowali o połączeniu z Metelem24 stycznia 2017 r.

Akcjonariusze Cyfrowego Polsatu zdecydowali o transgranicznym połączeniu (przez przejęcie) ze spółką zależną Metelem Holding Company Limited, poprzez przeniesienie wszystkich aktywów i pasywów Metelem na Cyfrowy Polsat oraz rozwiązanie Metelem bez przeprowadzania jej likwidacji, wynika z uchwał walnego.
Założyciele Paramount Pictures: Jesse L. Lasky, Adolph Zukor, Samuel Goldwyn, Cecil B. DeMille, Al Kaufman

20 stycznia 2017 r.

Chińczycy zainwestują miliard dolarów w Paramount Pictures20 stycznia 2017 r.

Amerykańska wytwórnia Paramount Pictures ogłosiła w piątek, że podpisała umowy z dwiema chińskimi firmami w sprawie współfinansowania produkcji filmowych w ciągu najbliższych trzech lat. Chodzi o kwotę 1 miliarda dolarów.

20 stycznia 2017 r.

Kino Polska TV dokonuje odpisu, który obniży wynik grupy za 2016 o 1,9 mln zł20 stycznia 2017 r.

Kino Polska TV rozpoznało konieczność utworzenia odpisu aktualizacyjnego dotyczącego spółki zależnej Cyfrowe Repozytorium Filmowe (CRF), który wpłynie na obniżenie wyniku finansowego grupy za rok 2016 o kwotę 1,93 mln zł oraz obniżenie wyniku finansowego w jednostkowym sprawozdaniu finansowym za rok 2016 o kwotę 3,92 mln zł, podała spółka.
Konferencja prasowa Donalda Trumpa w Nowym Jorku, 11.01.2017

19 stycznia 2017 r.

Bloomberg: Kreml nie jest pewien, czy Trump poprawi stosunki z Rosją19 stycznia 2017 r.

Moskwa nie jest już pewna, czy nowy prezydent USA Donald Trump doprowadzi do poprawy stosunków z Rosją - pisze w czwartek Bloomberg. Zastrzega jednak, że Kreml może wyrażać takie wątpliwości, by rozproszyć podejrzenia, że poparł Trumpa w czasie wyborów.

19 stycznia 2017 r.

Pentagon zapewnia, że jest przygotowany na prowokacje Korei Płn.19 stycznia 2017 r.

Pentagon zapewnił w czwartek, że jest przygotowany na prowokacje i zagrożenia z Korei Płn., nawet gdyby nastąpiły w chwili przekazania władzy nowemu prezydentowi; odmówił komentowania informacji o przygotowaniach testu północnokoreańskiej rakiety balistycznej.

Technologie ››

Telekomunikacja ››

Media ››

Turystyka ››

Zdrowie ››

Edukacja ››

Ekologia ››

Rozrywka ››

Reklama i marketing ››

Chemia ››

Najnowsze galerie>>