Motoryzacja | wiadomości

Paliwo, stacja benzynowa Fot. Shutterstock

25 maja 2018 r.

Analitycy: Ceny paliwa na stacjach nadal będą rosły25 maja 2018 r.

Ceny paliwa na stacjach w nadchodzącym tygodniu nadal będą rosły, zwyżki będą już jednak ograniczone. Nadzieję na spadek cen przed wakacjami daje zaplanowane na czerwiec spotkanie OPEC, podczas którego mogą zapaść decyzje o zwiększeniu limitów wydobycia ropy - uważają analitycy rynku.

24 maja 2018 r.

Wielkopolska: Volkswagen rozbudowuje zakład w Poznaniu24 maja 2018 r.

Kamień węgielny pod budowę nowej hali spawalni z zapleczem logistycznym wmurowano w czwartek w poznańskiej fabryce Volkswagen Poznań. Władze firmy podały, że inwestycja ma związek z przygotowaniem zakładu do produkcji kolejnych generacji samochodów.
Motoryzacja a Brexit (graf. Obserwator Finansowy)

23 maja 2018 r.

Brytyjski przemysł samochodowy obawia się Brexitu23 maja 2018 r.

Ze względu na bardzo ścisłe związki z pozostałymi europejskimi gospodarkami branża motoryzacyjna w Wielkiej Brytanii obawia się Brexitu znacznie bardziej niż inne. Biorąc pod uwagę duże znaczenie brytyjskiego przemysłu samochodowego, skutki jego dezintegracji mogą okazać się dotkliwe dla gospodarki Europy.
Kia Sorento 2.0 CRDi fot. mat. prasowe

13 maja 2018 r.

Bąk: Nawałka czy rozwałka? [MOTOFELIETON]13 maja 2018 r.

Dwadzieścia lat temu Kia nikomu nie wciskała kitu, że wynalazła koło, a jej samochody są fantastyczne. Bo nie były. Szczerze mówiąc, to były straszne. Motofelieton Łukasza Bąka.
VW polo 1.0 TSI fot. mat. prasowe (2)

5 maja 2018 r.

Bąk: Prymusi są nudni5 maja 2018 r.

Gdy chodziłem do podstawówki, mieliśmy w klasie Kamilę. Kamila była najlepsza. Najmądrzejsza. Najbardziej oczytana. Nauczyciele ją uwielbiali, a rodzice innych dzieci wskazywali jako wzór i dawali do zrozumienia, że chętnie by ją adoptowali.

Transport ››

Nieruchomości ››

Energetyka ››

Budownictwo ››

Rolnictwo ››

Górnictwo ››

Motoryzacja ››

Przemysł zbrojeniowy ››

Lotnictwo ››

FMCG ››

Najnowsze galerie>>