Motoryzacja | wiadomości

Lexus RX450h fot. materiały prasowe (2)

20 stycznia 2017 r.

Bąk: Ingvar, jesteś kiepski w łóżku20 stycznia 2017 r.

Obecnie każda licząca się marka obowiązkowo musi mieć w swojej gamie jakiś model hybrydowy. I za każdym razem, gdy prezentuje go szerszej publiczności, robi wokół niego tyle szumu, jakby co najmniej na nowo wynalazła koło, proch albo tabletkę antykoncepcyjną.
KIA Sportage

19 stycznia 2017 r.

Kia chce podbić Europę. Stawia na "budżetowe" auta19 stycznia 2017 r.

Kia chce być jednym z głównych graczy na europejskim rynku motoryzacyjnym, jednak nie osiągnie tego założenia, koncentrując się tylko i wyłączenie na produkcji samochodów "budżetowych" - powiedział PAP prezes Kia Motors Europe Michael Cole.
Volkswagen

19 stycznia 2017 r.

UOKiK wszczął postępowanie przeciw Volkswagenowi19 stycznia 2017 r.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie przeciw koncernowi Volkswagen Group Polska w sprawie manipulowania wskaźnikami emisji spalin - podał w czwartek Urząd w komunikacie. VW Polska grozi kara finansowa sięgająca 10 proc. jej obrotów.
Gigafactory Tesli

18 stycznia 2017 r.

Wielka fabryka Tesli w Polsce? Gigafactory2 to inwestycja inna niż wszystkie18 stycznia 2017 r.

Gdy Elon Musk powiedział w ubiegłym roku, że w 2017 r. Tesla zdecyduje, gdzie w Europie zbuduje fabrykę lub kilka fabryk, rozbudził wielkie nadzieje. Aby jednak wygrać walkę o inwestycję Gigafactory2, trzeba być równie innowacyjnym jak Tesla – czytamy w środowym wydaniu „Pulsu Biznesu”.
Paryż, Francja

16 stycznia 2017 r.

Twój samochód emituje dużo spalin? Do Paryża nie wjedziesz16 stycznia 2017 r.

W Paryżu od poniedziałku wszystkie pojazdy muszą być zaopatrzone w specjalne winiety wskazujące, w jakim stopniu zanieczyszczają atmosferę. Te o najgorszych parametrach nie mają wstępu do stolicy Francji, która staje się strefą ograniczonego ruchu (ZCR).
Donald Trump, miliarder z branży nieruchomości, naprzeciwko Trump Tower w Nowym Yorku.

16 stycznia 2017 r.

35-proc. cła na importowane samochody? Donald Trump grozi Niemcom16 stycznia 2017 r.

Prezydent elekt Stanów Zjednoczonych Donald Trump zagroził niemieckim koncernom motoryzacyjnym nałożeniem 35-procentowego cła na samochody, które będą importować do USA z Meksyku. Skrytykował te firmy za zbyt małą produkcję na amerykańskim terytorium.
Logo renault. Fot. Antoine Antoniol/Bloomberg

14 stycznia 2017 r.

Epidemia fałszerstw. Renault i Fiat Chrysler pod lupą śledczych14 stycznia 2017 r.

Koncerny motoryzacyjne Renault i Fiat Chrysler (FCA) stały się obiektem zainteresowania europejskich śledczych, którzy badają czy dopuszczały się one fałszowania pomiarów zawartości tlenków azotu w spalinach samochodów z silnikami Diesla.

Transport ››

Nieruchomości ››

Energetyka ››

Budownictwo ››

Rolnictwo ››

Górnictwo ››

Motoryzacja ››

Przemysł zbrojeniowy ››

Lotnictwo ››

FMCG ››

Najnowsze galerie>>