Technologie | wiadomości

Londyn: Pałac Westminsterski

22 stycznia 2017 r.

"Sunday Times": Rząd brytyjski ukrył nieudaną próbę rakietową22 stycznia 2017 r.

Brytyjski rząd ukrył przeprowadzoną pod koniec czerwca 2016 roku nieudaną próbę rakietową w ramach systemu obronnego Trident - poinformował "Sunday Times". Premier Theresa May pytana, czy świadomie zataiła tę informację, odmówiła jednoznacznej odpowiedzi.
Sieć 5G

20 stycznia 2017 r.

Jest porozumienie. W całej UE powstanie superszybki internet 5G20 stycznia 2017 r.

Przedstawiciele państw UE potwierdzili w piątek porozumienie w sprawie rezerwacji częstotliwości, które pozwolą na budowę superszybkiego internetu 5G w całej UE. Skoordynowane wykorzystanie fal radiowych pomoże w zapewnieniu dostępu do sieci obszarom wiejskim.
smartfony, technologie

19 stycznia 2017 r.

Ekspert: Polskie firmy technologiczne są przewartościowane [OPINIA]19 stycznia 2017 r.

Od kilku lat polskie spółki technologiczne nie schodzą z podium na liście intratnych inwestycji w oczach polskich inwestorów. Wielu z nich coraz częściej stawia bardzo ważne pytanie: czy aby na pewno polskie wehikuły technologiczne nie są przewartościowane i jaki zysk przyniosą w dłuższej perspektywie?

19 stycznia 2017 r.

Cyfrowy Polsat: Zasięg LTE Plus Advanced przekroczył 40% populacji19 stycznia 2017 r.

Grupa Cyfrowego Polsatu ma ponad 40% populacji w zasięgu Internet LTE Plus Advanced, co oznacza, że z tej najnowszej technologii może już korzystać ponad 15,37 mln Polaków. Internet LTE Plusa i Cyfrowego Polsatu jest obecnie dostępny dla 99% mieszkańców Polski, podał operator.
Volkswagen

19 stycznia 2017 r.

UOKiK wszczął postępowanie przeciw Volkswagenowi19 stycznia 2017 r.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie przeciw koncernowi Volkswagen Group Polska w sprawie manipulowania wskaźnikami emisji spalin - podał w czwartek Urząd w komunikacie. VW Polska grozi kara finansowa sięgająca 10 proc. jej obrotów.

Technologie ››

Telekomunikacja ››

Media ››

Turystyka ››

Zdrowie ››

Edukacja ››

Ekologia ››

Rozrywka ››

Reklama i marketing ››

Chemia ››

Najnowsze galerie>>