Jesteś nogą z angielskiego? Oto 7 dobrze płatnych zawodów, w których nie potrzebujesz znajomości języków

autor tekstu:Źródło:interview.me
20 2017 godz: 06:45 | Aktualizacja: 2017-03-25 09:48:43.408634+01

Od kilku lat umiejętności językowe są niezwykle cenione na rynku pracy. Pewnie zauważyłeś, że standardem staje się znajomość jednego języka obcego w stopniu komunikatywnym. Nie każdy jednak ma talent do nauki języków obcych.

1/9
Praca, wysiłek, biznes
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Co zrobić, jeśli do tej pory nie opanowałeś żadnych języków?
Przede wszystkim, nie musisz się łamać. Nie jesteś od razu skazany na porażkę. W tym artykule pokażę ci, jakie szanse stoją przed tobą na rynku pracy. Wbrew pozorom da się znaleźć dobrze płatne zawody, w których znajomość języków obcych nie jest wymagana.
Jeśli zastanawiasz się jak stworzyć profesjonalne CV na potrzeby twojej wymarzonej oferty pracy, skorzystaj z kreatora CV online, który pomoże ci stworzyć profesjonalne CV.
Możesz być pewny, że poniższe zawody szybko dadzą ci dobrze płatną pracę! Artykuł jest oparty na rankingu najbardziej deficytowych zawodów w Polsce w roku 2017, przygotowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Zaprezentowane dane o zarobkach pochodzą ze strony www.wynagrodzenia.pl Autor: Maciej Czerwonka, interview.me
statystyki

Komentarze (5)

 • Eltor(2017-03-20 07:13) Zgłoś naruszenie 223

  Część z proponowanych przez was zawodów jest prosto z listy zawodów ginących, będących w czołówce podatnych na automatyzację (kierowca, księgowa). Programista bez znajomości angielskiego? Nie macie pojęcia o czym piszecie. Poważna literatura jest w tym języku, większość dokumentacji serwisowej i projektowej też, duża część klientów jest anglojęzyczna.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • b22(2017-03-20 12:09) Zgłoś naruszenie 811

  Nr jeden wśród zawodów to " Prezes z Żoliborza"

  Odpowiedz
 • tom(2017-03-20 11:12) Zgłoś naruszenie 21

  Raport zawiera sporo zawodów ze słabymi zarobkami jak również sporo zawodów, gdzie w praktyce jest przydatna znajomość angielskiego.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze