WFC wciąż wyznacza biurowe standardy

autor tekstu:Źródło:Artykuł partnerski
09 listopada 2017 godz: 16:16 | Aktualizacja: 2017-11-09 16:17:05.72799+01Powrót do artykułu »

Pierwsze nowoczesne budynki biurowe w Warszawie zaczęły powstawać na początku lat 90. XX w. Dynamicznie zaczęło rosnąć zapotrzebowanie na nieznane dotąd w Polsce powierzchnie użytkowe. W Warszawie masowo lokowały się wówczas korporacje, które pragnęły przenieść zachodnie wzorce nie tylko zarządzania biznesem, lecz również organizacji i adaptacji powierzchni. Warsaw Financial Center to biurowiec, który zainicjował powstanie Centralnej Dzielnicy Biznesowej w stolicy.

2
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: Materiały Prasowe
Co jednak najważniejsze, budynek od samego początku koncentrował się na dynamicznie zmieniających się potrzebach najemców. Konstrukcja została przemyślana tak, aby mogli oni dowolnie aranżować własną przestrzeń. Dopuszczalne jest nawet posiadanie własnej kantyny. Właściciel zadbał też o odpowiednie źródła energii elektrycznej.

W tej chwili budynek może poszczycić się trzema niezależnymi źródłami zasilania, dzięki czemu nie występuje ryzyko utraty danych na skutek wyłączenia prądu. Dodatkowo biurowiec zabezpieczony został w dwa generatory prądotwórcze. Jeden jest przeznaczony dla systemów budynkowych i w razie przerwy w dostawie prądu pozwala na 48-godzinną ich pracę. Drugi został przygotowany z myślą o najemcach (jako usługa dodatkowa). Dzięki stałemu unowocześnianiu budynku, podnoszeniu standardów i odpowiedniemu zarządzaniu przez Tristan Capital Partners WFC idzie z duchem czasu. Co więcej, choć oddaje się do użytku wiele nowych biurowców, wciąż cieszy się niesłabnącą renomą, a przez wielu znawców architektury i ekspertów rynku nieruchomości jest uznawany za budynek ponadczasowy.
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze