Zmiana zawodu w 4 prostych krokach. Jak się skutecznie przekwalifikować?

autor tekstu:Źródło:Inne
01 2018 godz: 06:17

Polski rynek pracy nadal należy do tradycyjnych, a zjawisko restrukturyzacji zawodów napotyka mentalny opór. Wprawdzie wielu pracowników nierzadko samodzielnie decyduje się na przekwalifikowanie, ale nadal brakuje wiedzy jak efektywnie to zrobić. Oto, co radzi rekruter.

1/4
praca
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Krok 1. Przeanalizuj profil najatrakcyjniejszych stanowisk
Przygotowując się do zmiany zawodowej warto na początek zastanowić się nad obszarami, które spełnią nasze oczekiwania i zagwarantują przyszły rozwój. Wybór danego kierunku nie powinien być ograniczany wyłącznie do dobrze znanych obszarów, ale otwierać pracownika na nowe branże – uwzględniając oczywiście jego predyspozycje. Istotne jest także gruntowne zapoznanie z aktualną ofertą na rynku pracy, średnią wynagrodzeń oraz profilem najbardziej interesujących stanowisk. Z pewnością umożliwi to ocenę realnych szans na zawodowy sukces - mówi Krzysztof Borkowski, Technical Sales Consultant w Antal, Sales & Marketing.
statystyki

Komentarze (3)

 • zys(2018-06-01 10:01) Zgłoś naruszenie 70

  Ludki , tak robić , januszki was takich potzebują , ciągle na etapie wstępnym , uczenia się nowego , za każdym razem płacowo skok w dół , wszak uczyta się , a my potzebujemy miszczów.

  Odpowiedz
 • Dev(2018-06-02 09:01) Zgłoś naruszenie 00

  @zys Najlepiej mistrzów sprzedaży na kasie 😂😂😂

  Odpowiedz
 • Grzesiek(2018-06-04 14:23) Zgłoś naruszenie 00

  Mając 50+ nie zostanę łyżwiarką figurową lub fryzjerem psim lub intymnym, albo jedno i drugie. Są pewne naturalne ograniczenia.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze