Gdy frustracja kończy się przeprowadzką. 8 sąsiadów, którzy doprowadzą cię do szału

autor tekstu:Marcin Krasoń  Źródło:Home Broker
21 kwietnia 2015 godz: 05:47

Istnieją setki rzeczy, które mogą irytować w okolicy mieszkania. W zależności od nastawienia danej osoby, jej trybu życia, potrzeb i oczekiwań będzie to supermarket, boisko, sąsiad lub droga szybkiego ruchu.

1/8
Orlik w Dygowie. Fot.: Radosław Drożdżewski, Wikimedia Commons
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: Wikimedia Commons
Boisko sportowe - Orlik
Wiele osób narzeka na sąsiedztwo obiektów sportowych. Oprócz takich oczywistości jak Stadion Narodowy, który sąsiadom utrudnia życie w czasie koncertów, meczów i innych dużych imprez, okazuje się, że problemem może być nawet niewielki orlik. W ciągu kilku lat wybudowano w Polsce ponad 1,5 tys. takich obiektów, do tego dochodzą boiska przyszkolne. Okazuje się, że problemem dla mieszkańców, których działki bezpośrednio przylegają do boiska, są m.in. wpadająca do ogródka piłka, reflektory świecące w okna lub na taras oraz sam hałas związany z uprawianiem sportu. Fot.: Radosław Drożdżewski, Wikimedia Commons
statystyki
  • milly(2015-04-21 13:21) Odpowiedz 00

    Kto wpadl na pomysl, zeby wielki stadion Narodowy wybudowac w centrum miasta??? Kolos, uzywany kilka-kilkanascie razy w roku stoi kilkaset metrow od Srodmiescia, a tysiace ludzi CODZIENNIE dojezdzaja klikanascie kilometrow w jedna strone, czyli ok. 30 km dzien w dzien przez miasto.

    Trzeba byc kretynem, zeby nowy stadion postawic w takim miejscu. W dodatku na Saskiej Kepie zycie z zamienia sie w horroro przez prawie miesiac w roku! No i nie maja metra, bo stacje wybudowano pod stadionem... nieuzywanym przez 340 dni w roku!

  • b22(2015-04-21 17:45) Odpowiedz 00

    Zapomniano o psiarzach zostawiających ujadające godzinami psy samych w domy na pół dnia , którzy mają w doopie pozostałych mieszkańców. Ważne że im to w tym czasie nie przeszkadza.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze