Bez awansu też można się rozwijać. Zobacz, jak umocnić swoją pozycję w firmie

autor tekstu:Źródło:gowork.pl
13 sierpnia 2015 godz: 05:45 | Aktualizacja: 2015-11-27 08:09:14.566936+01

Struktura dzisiejszych organizacji robi się coraz bardziej płaska. Jest coraz mniej możliwości awansu – po prostu brakuje szczebli po których można się wspiąć. Co zrobić, jeżeli w obecnej firmie osiągnęliśmy już maksimum, a jesteśmy dopiero w połowie drogi do upragnionego zawodowego celu?

1/5
Praca w biurowcu, Fot. pcruciatti / Shutterstock.com
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Zdaniem Michała Środy, specjalisty ds. rekrutacji w firmie GoWork.pl, nie trzeba zmieniać pracodawcy. Wytrwałość i odrobina inicjatywy umożliwi zarówno pogłębienie kompetencji, jak i pomoże wypracować kapitał na przyszłość. Oto 4 wskazówki, jak rozwijać się w firmie mimo braku możliwości awansu.
statystyki
  • llubellak(2015-08-13 13:41) Odpowiedz 00

    Dziś mijałem samochód służbowy agencji pracy Work Service- nowiutka Skoda Superb i od razu przypomniałem sobie pracowników z tej samej agencji w jednym z lubelskich marketów. To jest dopiero draństwo! A te porady tego pana eksperta to takie trochę z d... wzięte! Odnoszą się do samych białych kołnierzyków siedzących gdzieś wysoko. Ciekawe jakby zareagował przełożony w takim oto Orange gdyby przyszedł do niego pracownik ze słuchawki i przedstawił pomysły zaczerpnięte na forsal.pl! Myślę że kierownik miałby niezły ubaw do końca dnia!
    ( dlaczego przedstawiłem Orange, bo swego czasu było głośno jak to szefostwo w ramach premii za pracę wręczało po lizaku dla najlepszych ).

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze