W twojej pracy panuje chaos? 7 sposobów na usprawnienie komunikacji w firmie

autor tekstu:Michał Środa  Źródło:gowork.pl
15 września 2015 godz: 06:01 | Aktualizacja: 2015-09-21 16:07:15.888138+02

Czy wiecie co chcę zakomunikować? Jak rozumiecie to co zakomunikowałem? Jak możemy wspólnie usprawnić naszą komunikację? Jeżeli firma próbuje znaleźć odpowiedź na te trzy pytania, to rzeczywiście dba o środowisko pracy i atmosferę panującą wśród pracowników. Dobra komunikacja stanowi serce każdego dobrze prosperującego biznesu. Potwierdzają to badania, wg których najszybciej awansują pracownicy, którzy najlepiej komunikują się z zespołem. 

1/8
Biznes, praca, analitycy
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Wymiana informacji powinna być oparta na szczerości oraz zaufaniu, a do tego niezbędne jest zrozumienie celów organizacji i potrzeb pracowników. – Efektywna komunikacja musi mieć charakter dwustronny – ważny jest zarówno przekaz jaki i jego odbiór. Musimy też uważnie wsłuchać się w potrzeby zespołu, by wyważyć ile dokładnie informacji potrzebuje, jakie informacje są pożądane i kiedy najlepiej je przekazać – wyjaśnia Michał Środa z GoWork.pl. Poniższe wskazówki pomogą uniknąć błędów najczęściej popełnianych przez pracodawców.
statystyki
  • Lean Action Plan(2015-10-14 20:31) Odpowiedz 10

    Bardzo dobre przykłady, a szczególnie WSPÓLNE zmienianie firmy na lepsze. Choć w tym przypadku zawsze może przydać się pomoc konsultantów np. takich jak my w zakresie optymalizacji procesów produkcji i Lean Management. Zapraszamy www.leanactionplan.pl

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze