Kupno mieszkania to pole minowe. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę

autor tekstu:Źródło:Informacja prasowa
8 października 2015 godz: 05:06 | Aktualizacja: 2016-01-12 15:14:57.24207+01

Od firmy deweloperskiej zależy przyszłość kupujących mieszkanie. Część klientów obawia się niejasnych umów, prawnych zawiłości, a ostatecznie tego, że plany o własnym „M” pozostaną jedynie w sferze marzeń. Odpowiedzi na 10 prostych pytań, zadanych przed ostatecznym wyborem dewelopera, pomogą podjąć rozsądną decyzję i powierzyć pieniądze odpowiedniej firmie.

1/10
Zbliżenie na polski banknot stuzłotowy, na którym widnieje podobizna króla Władysława Jagiełły.
większe zdjęciazobacz miniaturyźródło: ShutterStock
Na co będzie mnie stać?
Zastanów się, jakie są Twoje możliwości finansowe. Jeśli wiesz, że swoje „M” weźmiesz na kredyt, skontroluj zdolność kredytową. Jeśli zaś kupujesz mieszkanie z własnych środków, sprawdź, jaką dysponujesz kwotą i czy oszczędności wystarczą również na pokrycie kosztów wykończenia nowego mieszkania. Zdolność kredytowa lub środki własne, a dokładniej ich precyzyjne wyliczenie i oszacowanie, pozwolą Ci realnie planować zakup mieszkania w określonej lokalizacji i cenie. Słowem – dowiesz się, na co możesz sobie pozwolić.
statystyki
  • mml(2015-12-05 22:34) Odpowiedz 60

    Co to za kretynskie porady dla przedszkolakow???! Forsal, wstydz sie! To kompromitacja. A taki dobry portal... byl? Gonice Gazetke?

  • sssss(2015-10-09 09:43) Odpowiedz 40

    ale pierdaty artykuł sponsorowany przez d

  • michał(2015-10-08 21:20) Odpowiedz 11

    jw construction w warszawie np zakłada rury chińskie i po 3 latach trzeba zminreniac bo rdza z kranów leci , ps taka wymiana to setki tysięcy które pokrywają właściciele

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze