Jak wygląda procedura rozpoczęcia ataku nuklearnego przez USA? [SCHEMAT]

autor tekstu:TL  Źródło:Bloomberg
19 września 2016 godz: 06:15 | Aktualizacja: 2016-11-04 17:01:36.713584+01

Jak dużo rzeczywistej władzy ma prezydent USA, aby mógł rozpocząć atak nuklearny? Bloomberg News zapytał Bruce G. Blaira, byłego oficera wojsk rakietowych i badacza z Uniwersytetu Princeton, aby opisał procedurę odpalenia rakiet krok po kroku.

1/9
Krok pierwszy: Prezydent rozważa przeprowadzenie ataku nuklearnego
Władza naczelnego dowódcy, jakim jest prezydent USA, jest jasna: ma on wyłączne prawo do użycia broni jądrowej.
statystyki
 • kris(2016-09-19 14:01) Odpowiedz 71

  Polecam ci jeszcze Wiedźmina.

 • Sarmata(2016-09-19 18:36) Odpowiedz 51

  @ Ewiak a czemu myślisz, że mowa o królu północy dotyczy kacapii a nie USA? Jak byłaby mowa o kraju bezprawia - kacapia pasuje jak ulał... I z tą duchowością kacapii nie przesadzajcie... to duchowość często bandyty z karabinem - goły i bosy, ale ma karabin no to strzela...

 • twoj stary(2016-09-20 22:22) Odpowiedz 21

  krulem pułnocy jest twój stary

 • w(2016-09-22 11:29) Odpowiedz 24

  gdyby mieli takie procedury na prawde, to bylo by juz ponich juz dolecialy by radzieckie pociski;p bzdura

 • lol(2016-09-20 19:18) Odpowiedz 12

  Jakas bakteria musi zostać. Więc my do piachu i wszystko zaczyna sie od nowa. Kto przetrwa ten zginie od promieniowania. A te głupki w bunkrach myślą że maja dostatecznie dużo żarła.

 • Ewiak(2016-09-19 09:14) Odpowiedz 118

  Niestety, ta broń będzie użyta i to nie przypadkowo. Jaki jest scenariusz biblijny? 1) W pierwszej kolejności należy spodziewać się powrotu, występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). Logika podpowiada, że towarzyszyć temu będzie rozpad UE i NATO. Wtedy wiele krajów z dawnego bloku wschodniego powróci do rosyjskiej strefy wpływów. Znów stacjonować tu będą wojska rosyjskie. 2) Poprzednie wojny światowe rozpoczynały się konfliktami między państwami. Tym razem, według słów Jezusa, będzie inaczej. Zacznie się od konfliktu w ramach jednego państwa: "Powstanie bowiem naród przeciw narodowi", a to wciągnie do wojny państwa (Mateusza 24:7). W Księdze Daniela czytamy: "I [król północy] wkroczy na południe [to może być związane z odmrożeniem konfliktu pomiędzy Gruzją i jej zbuntowanymi regionami. Rosja byłaby wówczas zmuszona do kolejnej interwencji], ale nie będzie jak wcześniej [2008 - Gruzja], lub jak później [teraz - Ukraina], gdyż ruszą przeciw niemu mieszkańcy wybrzeży Kittim [Amerykanie, na początku bez Brytyjczyków] i będzie utrapiony [to oznacza tu załamanie nerwowe] i zawróci" (Daniela 11:29b,30a). Najpierw Rosja pośpieszy na pomoc swoim sojusznikom. Jednak tym razem (już po powrocie Rosji) Amerykanie także nie opuszczą swoich sojuszników i zaatakują. 3) Wtedy zostanie użyta broń jądrowa (Objawienie 6:4). Amerykanie zaatakują także pozostałych przeciwników, w tym Chiny i Iran. To będzie wzajemna rzeź. Okręty US Navy po odpaleniu rakiet z głowicami jądrowymi zostaną unicestwione (Liczb 24:23,24). To nie będzie Armagedon. Przywódca Rosji załamie się, podobnie jak Hirohito w 1945. Rosjanie wycofają się z okupowanych regionów. Rosja nie będzie okupowana. To tylko fragment scenariusza biblijnego, który dotyczy XXI wieku. Te informacje zostały podane w formie zaszyfrowanej. Nie każdy jest w stanie je zrozumieć. Dlatego nie dziwię się szyderczym komentarzom. Czas pokaże, kto miał rację. W starożytności prorok Habakuk napisał: "Zwróćcie uwagę szydercy [na treść proroctw] i obserwujcie [wydarzenia], a osłupiejecie zdumieni, gdyż dokonuję dzieła za dni waszych. Nie uwierzycie gdy będzie wam ogłaszane" (1:5). Wszystkie wcześniejsze zapowiedzi z tej wizji, a jest ich wiele, wypełniały się od czasów starożytnej Persji spektakularnie i w porządku chronologicznym. W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę "króla południa". Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję "króla północy", rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27). Wizja ta jest różnie komentowana. Zawiera wiele szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10).

 • Ewiak(2016-09-19 22:21) Odpowiedz 04

  "Królem północy" jest ten, kto rozciąga wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I. Rosja zrobiła to w drugiej połowie XIX wieku. Nawiązuje do tego tekst z Daniela 11:27, w którym występuje przeskok od upadku imperium rzymskiego do XIX wieku: "I obaj ci królowie [Rosja i Wielka Brytania] serca swoje skierują ku wyrządzaniu szkody, i przy stole jednym kłamstwo mówić będą, lecz nie osiągną powodzenia, ponieważ pozostał (jeszcze) kres do wyznaczonego czasu [to jest do powrotu Rosji i trzeciej wojny światowej]". Kolejny werset mówi o tym, co się miało wydarzyć przed powrotem Rosji i trzecią wojną światową: "I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [wrogość wobec chrześcijan], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]" (Daniela 11:28). Jak widać, tu nie potrzeba niczego naciągać. Wszystko jest logiczne i zgodne z prawdą historyczną.

 • były(2016-11-05 08:01) Odpowiedz 00

  Od tych reklam strona jest już całkowicie nieczytelna. Żegnam się z Forsal

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze