Gospodarka/Polityka

23.06.2018, 20:36

Gdańsk: Adamowicz zaprasza J. Wałęsę do rozmowy o sprawach gdańskich

Kandydat na prezydenta Gdańska Paweł Adamowicz zaprosił kandydata PO i Nowoczesnej Jarosława Wałęsę „do dobrej, poważnej rozmowy o Gdańsku”. Prezydent Adamowicz ma do mnie telefon, może zadzwonić, z przyjemnością przyjdę do magistratu, może się porozumiemy - odpowiada Wałęsa.

23.06.2018, 18:51

Neumann: wspólne listy Koalicji Obywatelskiej na całym Pomorzu

Koalicja Obywatelska (PO i Nowoczesna) w wyborach samorządowych wystawi wspólne listy w całym woj. pomorskim – zapowiedział lider pomorskiej PO Sławomir Neumann. To będą najlepsi ludzie, najlepszy program z najlepszymi liderami, za to bierzemy odpowiedzialność - dodał.

23.06.2018, 17:00

Wróbel: Po co wznosić się na werbalne wyżyny? [FELIETON]

Polska nigdy nie otrzymała odszkodowania za gigantyczne straty wojenne, których „tak naprawdę nie odrobiliśmy do dziś” – mówił prawie rok temu prezes Jarosław Kaczyński. „Czeka nas długa walka, mam nadzieję, że zwycięska” – dodawał.

23.06.2018, 16:59

Szydło: naszym celem jest, by Polska rozwijała się równomiernie

Polska rozwija się coraz szybciej. Naszym celem jest to, by rozwijała się równomiernie, żeby każdy region miał swoje szanse. Temu służy program zmian w gospodarce, które przeprowadza rząd – mówiła w sobotę podczas spotkania z mieszkańcami Starachowic (Świętokrzyskie), wicepremier Beata Szydło.

23.06.2018, 13:20

Jarosław Wałęsa kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Gdańska (krótka)

Syn b. prezydenta, eurodeputowany PO Jarosław Wałęsa wspólnym kandydatem PO i Nowoczesnej na prezydenta Gdańska – ogłoszono w sobotę podczas regionalnej konwencji samorządowej PO i N. Bezpartyjnym kandydatem jest Paweł Adamowicz, do niedawna jeden z liderów PO w Gdańsku, obecny prezydent miasta. (krótka)

23.06.2018, 07:30

Kierownictwo PiS poparło ustawę 2.0. "Projekt ustawy uległ znacznym zmianom"

W kierownictwie politycznym Prawa i Sprawiedliwości zapadła decyzja o poparciu projektu ustawy 2.0 reformującej system szkolnictwa wyższego - poinformował PAP szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. "Projekt ustawy uległ znacznym zmianom i jest możliwy do zaakceptowania" - dodał.

22.06.2018, 17:20

Mazurek: nie będzie zmian w rządzie i prezydium Sejmu

Nie będzie zmian w rządzie i prezydium Sejmu; takie ustalenia zapadły po czwartkowym spotkaniu kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości - poinformowała w piątek rzeczniczka ugrupowania Beata Mazurek. Jak dodała władze partii stawiają na stabilizację polityczną.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>