Stopy procentowe | wiadomości

Europejski Bank Centralny: symbol waluty euro

19 stycznia 2017 r.

EBC pozostawił stopy procentowe bez zmian19 stycznia 2017 r.

Rada Prezesów Europejskiego Banku Centralnego (EBC) pozostawiła podstawowe stopy procentowe bez zmian - wynika z czwartkowego komunikatu EBC. Jednocześnie Rada pozostawiła bez zmian parametry programu skupu aktywów do końca marca 2017 r. na poziomie 80 mld euro miesięcznie oraz od kwietnia do grudnia 2017 r. w wys. 60 mld euro miesięcznie.
Frank szwajcarski

17 stycznia 2017 r.

Nie ma pewności, że kredyt frankowy będzie gorszy niż ten w złotych17 stycznia 2017 r.

Dla zadłużających się obecnie wysokie stopy procentowe to egzotyka. Dziś mamy wysoki kurs franka i niskie stopy procentowe, co sprawia, że kredyt frankowy przegrywa ze złotowym. Ale w ciągu kilkadziesięciu lat wahadełko może wychylić się w drugą stronę – znów dając przewagę kredytom frankowym.
Nardodowy Bank Polski

11 stycznia 2017 r.

Stopy procentowe bez zmian. Jest decyzja RPP11 stycznia 2017 r.

Rada Polityki Pieniężnej (RPP) utrzymała stopy procentowe bez zmian, co oznacza, że główna stopa referencyjna wynosi nadal 1,5%, podał bank centralny. Rada w komunikacie podkreśliła, że w najbliższych miesiącach dynamika cen będzie nadal rosnąć, choć pozostanie umiarkowana.
Co, jeśli nie lokata? Boisz się ryzyka, ale chcesz zarobić więcej niż oferuje Ci bank?

11 stycznia 2017 r.

RPP pozostawiła stopy procentowe bez zmian11 stycznia 2017 r.

Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła bez zmian stopy procentowe - poinformował w komunikacie Narodowy Bank Polski po zakończonym w środę dwudniowym posiedzeniu RPP.
Liczba mieszkań sprzedanych

29 grudnia 2016 r.

Niskie stopy zachęcają do kupna mieszkań na wynajem29 grudnia 2016 r.

Na polskim rynku nieruchomości utrzymuje się bardzo wysoki popyt na mieszkania. To wynik przede wszystkim niskiego poziomu stóp procentowych. Co ciekawe, wpływa on dużo silniej na zakup mieszkań bez zaciągania kredytu niż - jak dzieje się zazwyczaj – na przyspieszenie akcji kredytowej.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>